Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 4 наурыздағы N 16 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2002 жылғы 27 ақпан N 314. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.02.01. N 56 жарлығымен.
Республикалық баспасөзде
мазмұны жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" 1999 жылғы 4 наурыздағы N 16  өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Беркімбаева              - Қазақстан Республикасының Білім және
Шәмша Көпбайқызы           ғылым министрі
Ысқақова                 - "Микрокредит" үкіметтік емес ұйымы
Саида Қуанқызы             республикалық қоғамдық қорының
директоры
Қадырова                 - Қазақстан Республикасының Парламенті
Зәуре Жүсіпқызы            Мәжілісінің Әлеуметтік-мәдени даму
жөніндегі комитетінің төрайымы
Қарағұсова               - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлжан Жанпейісқызы        және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
Құл-Мұхаммед             - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Мұхтар Абрарұлы            ақпарат және қоғамдық келісім
министрі
Леева                    - "Казахстанская правда" республикалық
Людмила Ивановна           газеті" ашық акционерлік қоғамы
"Казинформ" қазақ ақпараттық-талдау
агенттігінің шеф-редакторы
Сиврюкова                - Қазақстанның Үкіметтік емес ұйымдары
Валентина Андреевна        конфедерациясының президенті
Темірғалиева             - "Хабар" агенттігі" жабық акционерлік
Роза Темірғалиқызы         қоғамының Астана қаласындағы
орталық бюросының директоры
аталған құрамнан: Жаннат Жүрғалиқызы Ертілесова, Рысты Мағауияқызы Жұмабекова, Халида Хабибқызы Исмаилова, Қырымбек Елеуұлы Көшербаев, Гүлнар Ғұмарқызы Рахметова, Тамара Константиновна Рудич, Алтынбек Сәрсенбайұлы Сәрсенбаев және Гүлнар Омарбекова шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 марта 1999 года N 16
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 27 февраля 2002 года N 314. Утратило силу - Указом Президента РК от 1 февраля 2006 года N 56 (U060056)
Подлежит опубликованию в
республиканской печати
в изложении
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 марта 1999 года N 16   N990016_   "Об утверждении персонального состава Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан:
Беркимбаеву                  - Министра образования
Шамшу Копбаевну                и науки Республики Казахстан
Искакову                     - директора Республиканского
Саиду Куановну                 общественного фонда
неправительственной организации
"Микрокредит"
Кадырову                     - председателя Комитета по
Зауре Жусуповну                социально-культурному развитию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан
Карагусову                   - Министра труда и социальной
Гульжану Джанпеисовну          защиты населения Республики
Казахстан
Кул-Мухаммеда                - Министра культуры, информации
Мухтара Абрарулы               и общественного согласия
Республики Казахстан
Лееву                        - шеф-редактора Казахского
Людмилу Ивановну               информационно-аналитического
агентства "Казинформ" открытого
акционерного общества
"Республиканская газета
"Казахстанская правда"
Сиврюкову                    - президента Конфедерации
Валентину Андреевну            неправительственных организаций
Казахстана
Темиргалиеву                 - директора центрального бюро
Розу Темиргалиевну             закрытого акционерного общества
"Агентство "Хабар" города Астаны;
вывести из указанного состава: Ертлесову Жаннат Джургалиевну, Жумабекову Рысты Маговьяновну, Исмаилову Халиду Хабибовну, Кушербаева Крымбека Елеуовича, Рахметову Гульнару Гумаровну, Рудич Тамару Константиновну, Сарсенбаева Алтынбека Сарсенбаевича и Умарбекову Гульнару.
Президент
Республики Казахстан