Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 тамыздағы N 492 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2005.04.06. N 537 қаулысымен
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291  өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат; N 25, 258-құжат; N 40, 406-құжат; 2003 ж., N 27, 251-құжат; 2004 ж., N 15, 185-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің көрсетілген өкімімен бекітілген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына:
Әйтімова                   - Қазақстан Республикасы
Бірғаным Сарықызы            Премьер-Министрінің
орынбасары, төрағаның орынбасары
Дунаев                     - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы           Қаржы министрі,
Орынбаев                   - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы            Президенті Әкімшілігі
Басшысының орынбасары -
Экономикалық саясат
басқармасының бастығы
енгізілсін;
"Марченко                  - Қазақстан Республикасы
Григорий Александрович       Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары, төрағаның
орынбасары"
деген жол алынып тасталсын;
"Есімов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы           Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі,
төрағаның орынбасары"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Есімов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы           Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары";
"Коржова                   - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна            Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Марченко                  - Қазақстан Республикасы
Григорий Александрович       Президентінің көмекшісі";
көрсетілген Комиссия құрамынан: Е.А.Досаев, О.Ә.Жандосов, Е.Ә.Өтембаев шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 11 августа 2004 года N 492. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 6 апреля 2005 г. N 537 (N050537)
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43; N 25, ст. 258; N 40, ст. 406; 2003 г., N 27, ст. 251; 2004 г., N 15, ст. 185) следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, утвержденный указанным распоряжением Президента Республики Казахстан:
Айтимову                   - заместителя Премьер-Министра
Бырганым Сариевну            Республики Казахстан, заместителем
председателя,
Дунаева                    - министра финансов Республики Казахстан,
Армана Галиаскаровича
Орынбаева                  - заместителя руководителя Администрации
Ербола Турмахановича         Президента Республики Казахстан -
начальника управления экономической
политики;
строку:
"Марченко                  - первый заместитель Премьер-Министра
Григорий Александрович       Республики Казахстан, заместитель
председателя"
исключить;
строку:
"Есимов                    - заместитель Премьер-Министра
Ахметжан Смагулович          Республики Казахстан - министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместитель председателя"
изложить в следующей редакции:
"Есимов                    - заместитель Премьер-Министра
Ахметжан Смагулович          Республики Казахстан, заместитель
председателя";
после строки:
"Коржова                   - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна            планирования Республики Казахстан"
дополнить строкой следующего содержания:
"Марченко                  - помощник Президента Республики
Григорий Александрович       Казахстан";
вывести из состава указанной комиссии: Досаева Е.А., Жандосова О.А., Утембаева Е.А.
Президент
Республики Казахстан