Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 31 мамырдағы N 552 Жарлығы
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071  өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына Гарднер Даг - "Эрнст энд Янг" компаниясының ТМД бойынша басқарушы серіктесі енгізілсін;
"Лакшми Миттал"          - "ЛНМ" тобының" (Испат Қармет) төрағасы",
"Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы        Премьер-Министрінің орынбасары",
"Эванс Ричард            - "БАЕ Системс" компаниясының
директорлар кеңесінің төрағасы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Лакшми Миттал"          - "Миттал Стил Ко.М" төрағасы және
басқарушы директоры",
"Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы        Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Индустрия
және сауда министрі",
"Эванс Ричард            - "БАЕ Системс" компаниясының
басқарма төрағасының арнаулы кеңесшісі";
аталған Кеңестің құрамынан: Ә.Р.Жақсыбеков, Х.Й.Хорн шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 31 мая 2005 года N 552
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением, Гарднера Дага - управляющего партнера компании "Эрнст энд Янг" по СНГ;
строки:
"Лакшми Миттал                      - председатель "Группы "ЛНМ"
(Испат Кармет)",
"Мынбаев Сауат Мухаметбаевич        - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан",
"Эванс Ричард                       - председатель совета директоров
компании "БАЕ Системс"
изложить в следующей редакции:
"Лакшми Миттал                      - председатель и управляющий директор
"Миттал Стил Ко.",
"Мынбаев Сауат Мухаметбаевич        - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан",
"Эванс Ричард                       - специальный советник председателя
правления компании "БАЕ Системс";
вывести из состава указанного Совета: Джаксыбекова А.Р., Хорна Х.Й.
Президент
Республики Казахстан