Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 82 Өкімі
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметінің актілер жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң дербес құрамына мыналар енгізiлсiн:
Мусин                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Аслан Есболайұлы        бюджеттiк жоспарлау министрi,
Нұрашев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Тимур Бекболатұлы       министрлiгi Инвестиция комитетiнiң төрағасы;
мына:
"Мәсiмов              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы       орынбасары - Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi",
"Лакшми Миттал        - "Миттал Стил Ко." төрағасы және басқарушы
директоры"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәсiмов              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы       орынбасары",
"Лакшми Миттал        - "Арселор Миттал" компаниясы директорлар
кеңесiнiң төрағасы";
көрсетiлген Кеңес құрамынан E.A. Арынов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года N 82
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента
и Правительства
Республики Казахстан
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Мусина                - Министра экономики и бюджетного
Аслана Еспулаевича      планирования Республики Казахстан;
Нурашева              - председателя Комитета по
Тимура Бекбулатовича    инвестициям Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан;
строки:
"Масимов              - заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович      Республики Казахстан - Министр
экономики и бюджетного планирования",
"Лакшми Миттал        - председатель и управляющий
директор "Миттал Стил Ко."
изложить в следующей редакции:
"Масимов              - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович      Республики Казахстан",
"Лакшми Миттал        - председатель совета директоров
компании "Арселор Миттал";
вывести из состава указанного Совета Аринова Е.А.
Президент
Республики Казахстан