Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық инвесторлар кеңесінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қыркүйектегі N 153 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 987 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2010.05.12 № 987 Жарлығымен
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық инвесторлар кеңесінің дербес құрамы бекітілсін: см. U070404
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 2008.04.24
N 576, өзгерту енгізілді - 2008.11.12 N 689, 2009.05.22 N 815;
2009.06.08 N 817, 2009.10.25 № 371 Жарлықтарымен.
Мәсімов                 - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы         Министрі
Шөкеев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы          Министрінің бірінші орынбасары
Бишімбаев               - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы        көмекшісі
Исекешев                - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әсет Өрентайұлы           және сауда министрі
Жәмішев                 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Бахмутова               - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және
Елена Леонидовна          қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігінің төрайымы
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы         және бюджеттік жоспарлау министрі
Келімбетов              - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Қайрат Нематұлы           акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы
Нұрашев                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Тимур Бекболатұлы         сауда министрлігі Инвестициялар
комитетінің төрағасы
Әзімов                  - "Азық-түлік келісімшарт корпорациясы"
Руслан Жұмабайұлы         акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Байсейітов              - "Центр Кредит Банк" акционерлік қоғамы
Бақытбек Рымбекұлы        директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Балғымбаев              - Қазақстан Республикасы Президентінің
Нұрлан Өтепұлы            кеңесшісі, Каспий теңізінің ресурстарын
пайдалану мәселелері жөніндегі Қазақстан
Республикасының арнайы өкілі
Баталов                 - "Rаіmbеk Group" жауапкершілігі
Райымбек Әнуарұлы         шектеулі серіктестігі директорлар
кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Белович                 - "Базис-А корпорациясы" жауапкершілігі
Александр Якубович        шектеулі серіктестігі директорлар
кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Жұмағалиев              - "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының
Асқар Қуанышұлы           президенті (келісім бойынша)
Ысқақов                 - "АВЕ корпорациясы" акционерлік
Сәулебек Максимұлы        қоғамының президенті (келісім бойынша)
Исламов                 - "Астана-финанс" акционерлік қоғамы
Кинталь Кинтальұлы        директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Қаппаров                - "Lancaster group Kazakhstan" акционерлік
Нұрлан Жамбылұлы          қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Қабылдин                - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Қайыргелді Мақсұтұлы      акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Ким                     - "Қазақмыс" корпорациясы" жауапкершілігі
Владимир Сергеевич        шектеулі серіктестігі директорлар
кеңесінің төрағасы - президенті
(келісім бойынша)
Клебанов                - "Эксимбанк Қазақстан" акционерлік қоғамы
Александр Яковлевич       директорлар кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Қожахметов              - "Цесна" корпорациясы" акционерлік
Қуат Бәкірұлы             қоғамының басқарма төрағасы (келісім
бойынша)
Мамин                   - "Қазақстан темір жолы" ұлттық
Асқар Ұзақбайұлы          компаниясы" акционерлік қоғамының
президенті (келісім бойынша)
Нам                     - "Қуат" корпорациясы" акционерлік
Олег Юрьевич              қоғамының президенті (келісім бойынша)
Павлов                  - "Қазақстан Халық Банкі" акционерлік
Александр Сергеевич       қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Смағұлов                - "Астана Групп" жауапкершілігі шектеулі
Нұрлан Еркебұланұлы       серіктестігінің президенті (келісім
бойынша)
Сұбханбердин            - "Қазкоммерцбанк" акционерлік қоғамы
Нұржан Сәлкенұлы          директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Дунаев                  - "Самұрық Қазына" Ұлттық әл-ауқат қоры"
Арман Ғалиасқарұлы        акционерлік қоғамы басқарма төрағасының
орынбасары, "БТА Банк" акционерлік қоғамы
директорлар кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Айғазиев                 - «Шығысмашзауыты» акционерлік қоғамының бас
Асқар Тәжібайұлы           директоры (келісім бойынша)
Балушкин                 - «АЗИЯ АВТО» акционерлік қоғамының бас
Анатолий Михайлович        директоры (келісім бойынша)
Потапов                  - «VITA» акционерлік қоғамының бас директоры
Петр Михайлович            (келісім бойынша)
Тұрсынов                 - «Қарасу» сауда-өнеркәсіптік компаниясы»
Алмат Жанәбілұлы           жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
бас директоры (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының
Президенті

О составе Совета национальных инвесторов при Президенте Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2007 года N 153. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 мая 2010 года N 987
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 12.05.2010 N 987.
Утвердить персональный состав Совета национальных инвесторов при Президенте Республики Казахстан: см. U070404
Сноска. Персональный состав с изменениями, внесенными указами Президента РК от 24.04.2008 N 576; от 12.11.2008 N 689; от 22.05.2009 N 815; от 08.06.2009 N 817; распоряжением Президента РК от 25.10.2009 N 371.
Масимов                   - Премьер-Министр Республики Казахстан
Карим Кажимканович
Шукеев                    - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич            Республики Казахстан
Бишимбаев                 - помощник Президента Республики
Куандык Валиханович         Казахстан
Исекешев                  - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орентаевич             Казахстан
Жамишев                   - Министр финансов
Болат Бидахметович          Республики Казахстан
Бахмутова                 - Председатель Агентства
Елена Леонидовна            Республики Казахстан по
регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
Султанов                  - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович          планирования Республики Казахстан
Нурашев                   - председатель Комитета по инвестициям
Тимур Бекбулатович          Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Азимов                    - президент акционерного общества
Руслан Джумабаевич          "Продовольственная контрактная
корпорация" (по согласованию)
Байсеитов                 - председатель совета директоров
Бахытбек Рымбекович         акционерного общества "Банк
ЦентрКредит" (по согласованию)
Балгимбаев                - советник Президента Республики
Нурлан Утебович             Казахстан, специальный
представитель Республики
Казахстан по вопросам
использования ресурсов
Каспийского моря
Баталов                   - председатель совета директоров
Райымбек Анварович          товарищества с ограниченной
ответственностью «Raimbek Group»
(по согласованию)
Белович                   - председатель совета директоров
Александр Якубович          товарищества с ограниченной
ответственностью "Корпорация Базис-А"
(по согласованию)
Жумагалиев                - президент акционерного общества
Аскар Куанышевич            "Казахтелеком" (по согласованию)
Искаков                   - президент акционерного общества
Саулебек Максимович         "Корпорация ABE" (по согласованию)
Исламов                   - председатель совета директоров
Кинталь Кинтальевич         акционерного общества "Астана-финанс"
(по согласованию)
Каппаров                  - председатель совета директоров
Нурлан Джамбулович          акционерного общества "Lancaster group
Kazakhstan" (по согласованию)
Ким                       - председатель совета директоров -
Владимир Сергеевич          президент товарищества с ограниченной
ответственностью "Корпорация КазахМыс"
(по согласованию)
Клебанов                  - председатель совета директоров
Александр Яковлевич         акционерного общества "Эксимбанк
Казахстана" (по согласованию)
Кожахметов                - председатель правления акционерного
Куат Бакирович              общества "Корпорация "Цесна"
(по согласованию)
Нам                       - президент акционерного общества
Олег Юрьевич                "Корпорация "Куат" (по согласованию)
Павлов                    - председатель совета директоров
Александр Сергеевич         акционерного общества "Народный Банк
Казахстана" (по согласованию)
Смагулов                  - президент товарищества с ограниченной
Нурлан Еркебуланович        ответственностью "Астана Групп"
(по согласованию)
Субханбердин              - председатель совета директоров
Нуржан Салькенович          акционерного общества "Казкоммерцбанк"
(по согласованию)
Кабылдин                  - президент акционерного общества
Каиргельды Максутович       "Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Келимбетов                - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович            общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
(по согласованию)
Дунаев                    - заместитель председателя правления
Арман Галиаскарович         акционерного общества «Фонд
национального благосостояния
«Самрук-Казына», председатель Совета
директоров акционерного общества
«БТА Банк» (по согласованию)
Мамин                     - президент акционерного общества
Аскар Узакбаевич            "Национальная компания "Қазақстан темір
жолы" (по согласованию)
Айгазиев                  - генеральный директор акционерного
Аскар Тажибаевич            общества "Востокмашзавод"
(по согласованию)
Балушкин                  - генеральный директор акционерного
Анатолий Михайлович         общества "АЗИЯ АВТО"
(по согласованию)
Потапов                   - генеральный директор акционерного
Петр Михайлович             общества "VITA"
(по согласованию)
Турсунов                  - генеральный директор товарищества
Алмат Жанабильевич          с ограниченной ответственностью
"Торгово-промышленная компания "Карасу"
(по согласованию)
Президент
Республики Казахстан