Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 шілдедегі N 925 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 3 қаңтар N 7
Қызылорда облысы әкімінің Қызылорда қаласының су құбыры-канализация шаруашылығы жүйелерін дамыту және қайта жаңарту үшін 250 (екі жүз елу) млн. теңге көлемінде заем тартудан бас тартуына орай Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қызылорда қаласының су құбыры-канализация шаруашылығын дамыту
және қайта жаңарту жөніндегі жұмыстарды қаржыландыру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 шілдедегі N 925
P990925_
қаулысының
күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О признании утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 925
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 января 2000 года N 7
Ввиду отказа акима Кызылординской области от привлечения займа в объеме 250 (двести пятьдесят) млн. тенге для развития и реконструкции системы водопроводно-канализационного хозяйства города Кызылорды Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 925 P990925_ "О финансировании работ по развитию и реконструкции водопроводно-канализационного хозяйства города Кызылорды".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)