"Састөбецемент" ашық акционерлік қоғамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 10 қаңтар N 34
"Банкроттық туралы" 1997 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Састөбецемент" ашық акционерлік қоғамының конкурстық массасын сатудың:
1) "Састөбецемент" ашық акционерлік қоғамының мүліктік кешенін бірыңғай лотпен сатуды;
2) бірыңғай лоттың әкімшілік шығыстар мен бірінші, екінші, үшінші және төртінші кезектердегі кредиторлар талаптарының сомасынан төмен емес бастапқы бағасын белгілеуді көздейтін ерекше шарттары мен тәртібі белгіленсін.
2. "Састөбецемент" акционерлік қоғамының мүліктік кешенін сатып алушыға мынадай қосымша талаптар көзделсін:
1) саудаластыққа қатысу үшін кепілдік жарна әкімшілік шығыстар сомасының кемінде 100 процентін құрауы;
2) сатып алушыда Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен келісілген мүліктік кешенді пайдалану жөніндегі инвестициялық бағдарламаның болуы;
3) сатып алушының мүліктік кешенді 5 жыл бойы "Састөбецемент" акционерлік қоғамы жүзеге асырған қызметтің бейініне сәйкес пайдалану жөнінде міндеттемелер қабылдауы;
4) сатып алушының конкурстық массаны сатудан түскен қаражат
жеткіліксіз болған жағдайда Қазақстан Республикасының Үкіметі уәкілеттік
берген органмен келісім бойынша төртінші кезектегі кредитордың талаптарын
өтеу жөніндегі міндеттеме қабылдауы.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Об открытом акционерном обществе "Састобецемент"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 2000 года N 34
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 1997 года Z970067_ "О банкротстве" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить особые условия и порядок реализации конкурсной массы открытого акционерного общества "Састобецемент", предусматривающие:
1) продажу имущественного комплекса открытого акционерного общества "Састобецемент" единым лотом;
2) установление стартовой цены единого лота не ниже суммы административных расходов и требований кредиторов первой, второй, третьей и четвертой очередей.
2. Предусмотреть дополнительные требования к покупателю имущественного комплекса акционерного общества "Састобецемент":
1) гарантийный взнос для участия в торгах составляет не менее 100 процентов суммы административных расходов;
2) наличие у покупателя инвестиционной программы по использованию имущественного комплекса, согласованной с Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан;
3) принятие покупателем обязательств по использованию имущественного комплекса в течение 5 лет в соответствии с профилем деятельности, который осуществляло акционерное общество "Састобецемент";
4) принятие покупателем обязательств по погашению требований кредитора четвертой очереди по согласованию с уполномоченным Правительством Республики Казахстан органом в случае недостаточности средств от реализации конкурсной массы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство государственных доходов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)