Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 желтоқсандағы N 1988 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 5 ақпан N 172
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "шаруашылық жүргізу құқығындағы "Халықаралық көрмелер дирекциясы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын құру туралы" 1999 жылғы 27 желтоқсандағы N 1988 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Уәкілетті органға
Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің табиғи және техногендік
сипаттағы төтенше жағдайларды жою жөніндегі іс-шараларға және 2000 жылға
арналған республикалық бюджетте көлденең шығындарға арналған қаражатының
есебінен Кәсіпорынның жарғылық қорын қалыптастыруға 7250 (жеті мың екі жүз
елу) мың теңге бөлсін."
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1999 года N 1988
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2000 года N 172
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1999 года N 1988 P991988_ "О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Дирекция международных выставок" следующее дополнение:
Дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Уполномоченному органу 7250 (семь тысяч двести пятьдесят) тысяч тенге на формирование уставного капитала Предприятия за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан на мероприятия по ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Сельдемирова И.Г.)