Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 маусымдағы N 882 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 7 ақпан N 177. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.05.20. N 565 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шаруашылық серіктестіктерінде мемлекеттің атынан акциялардың мемлекеттік пакеттеріне және мемлекеттік қатысудың үлестеріне иелік ету және пайдалану құқықтарын жүзеге асырудың жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 маусымдағы N 882  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 29, 285-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
1. "Министрліктер мен агенттіктер шаруашылық серіктестіктерінде мемлекеттің атынан акциялардың мемлекеттік пакеттеріне және мемлекеттік қатысудың үлестеріне иелік ету және пайдалану құқықтарын жүзеге асыру кезінде:";
мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
"4-1) қосымшаға сәйкес Комитетке ақпарат беруді қамтамасыз етсін";
осы қаулыға қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын;
2) 2-тармақ "салалық министрліктер" деген сөздерден кейін "(өзге де мемлекеттік органдар)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы
7 ақпандағы N 177
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
29 маусымдағы N 882
қаулысына қосымша
Министрліктер мен агенттіктердің Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетіне ақпарат беруінің
кестесі  ____________________________________________________________________
N !              Ақпарат                       !Беру мерзімдері
!                                            !
____________________________________________________________________
1. Акционерлік қоғамдардың (шаруашылық серіктес.  жыл сайын,
тіктерінің) акционерлері (қатысушылары) жалпы  жиналыс
жиналыстарының шешімдері                       өткізілгеннен
кейін 5 күннің
ішінде
2. Тексеру комиссияларының қорытындылары          жыл сайын, өткі.
зілгеннен кейін 5
күннің ішінде
3. Аудит жүргізудің нәтижелері                    жыл сайын, аудит
жүргізілгеннен
кейін 5 күн.
нің ішінде
4. Акционерлік қоғамдардың (шаруашылық серіктес.  өткізілуіне орай,
тіктерінің) акционерлері (қатысушылары) ке.    жиналыс
зектен тыс жалпы жиналыстарының шешімдері      өткізілгеннен
кейін 5 күннің
ішінде
5. Директорлар кеңесі отырысының шешімі           өткізілуіне орай,
отырыстан кейін 7
күннің ішінде
6. Соттың шешімі (айқындамасы) (олар болған жағ.  соттың шешімін
дайда)                                         (айқындамасын)
алғаннан кейін 3
күннің ішінде
7. Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне (мемле.    тоқсан сайын,
кеттің қатысу үлесіне) дивидендтерді (табыс.   келесі айдың
ты) аудару туралы мәлімет                      5-күніне дейін
8. Акционерлік қоғамдардың (шаруашылық серіктес.  шарттарға қол
тіктерінің) өздері жасайтын ірі мәмілелердің   қойылғаннан кейін
барлық түрлері бойынша шарттардың көшірмелері  5 күннің ішінде
9. Акционерлік қоғамдардың (шаруашылық серіктес.  жарты жылдық, жыл
тіктерінің) қаржы-шаруашылық қызметі туралы    аяқталғаннан
жедел есептілік                                кейін 45 күннің
ішінде

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года N 882
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2000 года N 177. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 2004 г. N 565 (P040565)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года N 882 P990882_ "Отдельные вопросы осуществления прав владения и пользования государственными пакетами акций и государственными долями участия в хозяйственных товариществах от имени государства" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 29, ст. 285) следующие изменение и дополнения:
1) в пункте 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1. Министерствам и агентствам при осуществлении прав владения и пользования государственными пакетами акций акционерных обществ и государственными долями участия в хозяйственных товариществах:";
дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) обеспечить представление в Комитет информации согласно приложению";
дополнить приложением, согласно приложению к настоящему постановлению;
2) пункт 2 дополнить словами "(иных государственных органов)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Правительства Республики Казахстан
от 7 февраля 2000 года N 177
Приложение к постановлению
Правительства Республики Казахстан
от 29 июня 1999 года N 882
График
представления информации министерствами и агентствами в
Комитет государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
N !              Информация                 ! Сроки представления        !
п/п!                                         !                            !
__________________________________________________________________________!
1  Решения общих собраний акционеров         ежегодно, в течение 5 дней
(участников) акционерных обществ          после проведения собрания
(хозяйственных товариществ)
2  Заключения ревизионных комиссий           ежегодно, в течение 5 дней
после проведения
соответствующей проверки
3  Результаты проведения аудита              ежегодно, в течение 5 дней
после проведения аудита
4  Решения внеочередных общих собраний       по мере проведения, в течение
акционеров (участников) акционерных       5 дней после проведения
обществ (хозяйственных товариществ)       собрания
5  Решения заседаний Советов директоров      по мере проведения, в
течение 7 дней после
заседания
6  Решения (определения) суда (в случае      в течение 3 дней после
их наличия)                               получения решения
(определения) суда
7  Сведения о перечислении дивидендов на     ежеквартально, до 5-го числа
государственные пакеты акций              следующего месяца
(государственные доли участия)
8  Копии договоров по всем видам крупных     в течение 5 дней после
сделок, заключаемых самими                подписания договоров
акционерными обществами (хозяйственными
товариществами)
9  Оперативная отчетность о финансово-       в течение 45 дней после
хозяйственной деятельности акционерных    окончания полугодия, года
обществ (хозяйственных товариществ)