Мектептерге компьютерлік техниканы тегін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 10 ақпан N 200
Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 22 қыркүйектегі N 3645 N973645_ өкімімен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің орта білім беру жүйесін ақпараттандыру жөніндегі мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға жәрдемдесу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдеріне, министрліктердің басшыларына жұмыс істеп тұрған жаңа буын компьютерлік техникасына түгендеу жүргізу және компьютерлік паркті жаңалауға байланысты босағандарын заңдарда белгіленген тәртіппен жергілікті мемлекеттік орта білім мекемелеріне тегін беру ұсынылсын.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері белгіленген
санитарлық талаптарды сақтай отырып жалпы білім беретін орта мектептерде,
басымдықты түрде-ауылдық мектептерде, компьютерлік сыныптарды жабдықтауды
және орнатуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Орынбекова Д.Қ.

О безвозмездной передаче компьютерной техники школам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 200
В целях содействия реализации Государственной программы Президента Республики Казахстан информатизации системы среднего образования Республики Казахстан, утвержденной распоряжением Президентом Республики Казахстан от 22 сентября 1997 года N 3645 N973645_ , Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать акимам областей, городов Астаны и Алматы, руководителям министерств провести инвентаризацию действующей компьютерной техники нового поколения и высвобождающуюся в связи с обновлением компьютерного парка в установленном законодательством порядке безвозмездно передать государственным учреждениям среднего образования.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить комплектацию и установку компьютерных классов с соблюдением установленных санитарных требований в средних общеобразовательных школах, в приоритетном порядке - в сельских школах.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)