Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 мамырдағы N 617 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 14 ақпан N 237
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Алматы қаласындағы жол құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 мамырдағы N 617 P990617_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қосымша жұмыс орындарын құру жөніндегі аймақтық инвестициялық
бағдарламаны қаржыландыру үшін Алматы қаласы әкімінің қарызға қаражат алуы
туралы";
кіріспеде "көше арналары мен жолдардың жай-күйінің" сөздері "қосымша
жұмыс орындарын құру жөніндегі аймақтық инвестициялық бағдарламаны
қаржыландыру" сөздерімен алмастырылсын;
1-тармақта:
"жол құрылысына" сөздері "қосымша жұмыс орындарын құру жөніндегі
аймақтық инвестициялық бағдарлама үшін" сөздерімен алмастырылсын;
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1999 года N 617
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2000 года N 237
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1999 года N 617 P990617_ "О дорожном строительстве в городе Алматы" следующие изменения:
название постановления изложить в следующей редакции:
"О заимствовании средств акимом города Алматы для финансирования региональной инвестиционной программы по созданию дополнительных рабочих мест";
в преамбуле слова "состоянием уличных магистралей и дорог" заменить
словами "финансированием региональной инвестиционной программы по созданию
дополнительных рабочих мест";
в пункте 1:
слова "на дорожное строительство" заменить словами "для региональной
инвестиционной программы по созданию дополнительных рабочих мест";
пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)