Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шілдедегі N 935 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 15 ақпан N 252. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.08.07. N 883 қаулысымен. ~P020883
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының құрылымын жетілдіру және олардың құзыретін нақтылау жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 13 қазандағы N 235 U990235_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Шағын кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шілдедегі N 935 P990935_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-, 1999 ж., N 34, 298-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
жанындағы Шағын кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі комиссия туралы ережеде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Комиссияны Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары басқарады";
9-тармақ алынып тасталсын;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Комиссияның жеке құрамын Комиссияның жұмыс органының ұсынуы
бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітеді";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Комиссияның жұмыс органының функциялары Қазақстан
Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті қорғау және
шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігіне жүктеледі";
13-тармақтағы "мен хатшысы" деген сөздер алынып тасталсын;
15-тармақтағы "хатшысы" деген сөз "жұмыс органы" деген сөздермен
ауыстырылсын;
19-тармақ алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
жанындағы Шағын кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі комиссияның құрамы
қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы
15 ақпандағы
N 252 қаулысына қосымша
"Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
6 шілдедегі N 935 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы
Шағын кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі комиссияның
құрамы
Павлов                   - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич        Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары, төраға
Тілеубердин              - Қазақстан Республикасы Табиғи
Алтай Абылайұлы            монополияларды реттеу, бәсекелестікті
қорғау және шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігінің
төрағасы (келісім бойынша)
Котлов                   - Қазақстан Республикасының
Андрей Николаевич          Әділет вице-министрі
Қанешев                  - Қазақстан Республикасының
Біржан Бисекеұлы           Көлік және коммуникациялар
вице-министрі
Коржова                  - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна          Қаржы вице-министрі
Сиврюкова                - Қазақстан Республикасының
Валентина Андреевна        Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау вице-министрі
Мұхамеджанов             - Қазақстан Республикасы
Бектас Ғафурұлы            Премьер-Министрінің кеңесшісі,
Қазақстан кәсіпкерлері конгресінің
президенті
Қадамбаев                - Қазақстан Республикасы
Тоқтарбай                  Мемлекеттік сатып алулар
Қадамбайұлы                жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары
Елшібеков                - Қазақстан Республикасының
Серікбек Кеңесбекұлы       Мемлекеттік кіріс министрлігі
Әкімшіліктендіру департаментінің
директоры
Марзилович               - Қазақстан Республикасының
Ольга Алексеевна           Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Өңдеу өнеркәсібі
және импортты алмастыру
департаментінің директоры
Сағынтаев                - "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры"
Бақытжан Әбдірұлы          ЖАҚ басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)
Нәубетова                - Қазақстан Республикасының
Рашида Аронқызы            Министрінің - Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы Отбасы
және әйелдер істері жөніндегі ұлттық
комиссия төрайымының кеңесшісі
Төлебаев                 - Қостанай облысының "Шағын бизнес
Серік Шәмілұлы             орталығы" ЖАҚ-ның директоры (келісім
бойынша)
Абт                      - Қарағанды облысы кәсіпкерлері
Николай Викторович         ассоциациясының президенті
(келісім бойынша)
Казанцев                 - Астана қаласы кәсіпкерлердің
Павел Олегович             құқықтарын қорғау жөніндегі
ассоциациясының президенті
(келісім бойынша)
Кононова                 - Ақмола облысы Сауда-өнеркәсіптік
Татьяна Ильинична          палатасының төрайымы, Қазақстан
Республикасы Сауда-өнеркәсіптік
палатасы Төралқасы төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Сатабаева                - Павлодар облысы Сауда-өнеркәсіптік
Райхангүл                  палатасының төрайымы (келісім
Қайырбайқызы               бойынша)
Оқаев Ермек Қабиұлы      - Қазақстан кәсіпкерлері форумы
кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)".
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 252. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883 ~P020883 .
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235 U990235_ "О мерах по совершенствованию структуры государственных органов Республики Казахстан и уточнению их компетенции" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935 P990935_ "О Комиссии по развитию малого предпринимательства при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 34, ст. 298) следующие изменения:
1) в Положении о Комиссии по развитию малого предпринимательства при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Комиссию возглавляет Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан";
пункт 9 исключить;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Персональный состав Комиссии по представлению рабочего органа Комиссии утверждается Правительством Республики Казахстан.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Функции рабочего органа Комиссии возлагаются на Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса.";
в пункте 13 слова "и секретарем" исключить;
в пункте 15 слово "Секретарь" заменить словами "Рабочий орган";
пункт 19 исключить;
2) состав Комиссии по развитию малого предпринимательства при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 февраля 2000 года N 252
"Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 июля 1999 года N 935
Состав
Комиссии по развитию малого предпринимательства
при Правительстве Республики Казахстан
Павлов Александр Сергеевич    - Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
Тлеубердин Алтай Аблаевич     - Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого бизнеса
(по согласованию)
Котлов Андрей Николаевич      - вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Канешев Биржан Бисекенович    - вице-Министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Коржова Наталья Артемовна     - вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Сиврюкова Валентина Андреевна - вице-Министр труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Мухамеджанов Бектас Гафурович - советник Премьер-Министра Республики
Казахстан, президент Конгресса
предпринимателей Казахстана
Кадамбаев                     - заместитель Председателя Агентства
Тохтарбай Кадамбаевич           Республики Казахстан по
государственным закупкам
Елшибеков
Серикбек Кенесбекович         - директор Департамента
администрирования Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Марзилович Ольга Алексеевна   - директор Департамента обрабатывающей
промышленности и импортозамещения
Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Сагинтаев Бакытжан Абдирович  - председатель правления ЗАО "Фонд
развития малого предпринимательства"
(по согласованию)
Наубетова Рашида Ароновна     - советник Министра Республики Казахстан
председателя Национальной комиссии по
делам семьи и женщин при Президенте
Республики Казахстан
Тулебаев Серик Шамильевич     - директор ЗАО "Центр малого бизнеса"
Костанайской области
(по согласованию)
Абт Николай Викторович        - президент ассоциации предпринимателей
Карагандинской области
(по согласованию)
Казанцев Павел Олегович       - президент ассоциации по защите прав
предпринимателей города Астаны
(по согласованию)
Кононова Татьяна Ильинична    - председатель Торгово-промышленной
палаты Акмолинской области,
заместитель председателя Президиума
Торгово-промышленной палаты
Республики Казахстан
(по согласованию)
Сатабаева                     - председатель Торгово-промышленной
Райхангуль Каирбаевна           палаты Павлодарской области
(по согласованию)
Окаев Ермек Кабиевич          - председатель Совета Форума
предпринимателей Казахстана
(по согласованию)"
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)