Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 наурыз N 451
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Z990357_ Заңының 24-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Z990473_ Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 P991872_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы), 1999 ж., N 53, 530-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшадағы:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясының 101 "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі" әкімшісі бойынша "394 294" цифры "374 294" цифрымен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функцияналдық тобының 1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясының 101 "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі" әкімшісі бойынша "31 Мемлекеттік наградаларды және олардың құжаттарын әзірлеу 20 000" бағдарламасы алынып тасталсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясының 694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы" әкімшісі бойынша "1 861 447" цифры "1 881 447" цифрымен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясының 694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы" әкімшісі мынадай мазмұндағы 40 бағдарламамен толықтырылсын:
"40 Мемлекеттік наградаларды және олардың құжаттарын әзірлеу 20000";
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясы 208 "Қазақстан Республикасының" Қорғаныс министрлігі" әкімшісі бойынша "11 305 194" цифры "11 012 540" цифрымен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясы 208 "Қазақстан Республикасының" Қорғаныс министрлігі" әкімшісінің 76 "Елдің қорғаныс қабілетін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша "11 283 594" цифры "10 990 940" цифрымен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясы 208 "Қазақстан Республикасының" Қорғаныс министрлігі" әкімшісінің 76 "Елдің қорғаныс қабілетін қамтамасыз ету" бағдарламасы 31 "Әскери бөлімдерді ұстау" кіші бағдарламасы бойынша "6 575 000" цифры "6 282 346" цифрымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2000 года N 451
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ "О реализации Закона Республики Казахстан Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 530) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
по гос.учреждению 101 "Администрация Президента Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "394294" заменить цифрой "374294";
по гос.учреждению 101 "Администрация Президента Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" программу "31 Изготовление государственных наград и документов к ним 20 000" исключить;
по гос.учреждению 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "1861447" заменить цифрой "1881447";
гос.учреждение 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" дополнить программой 40 следующего содержания:
"40 Изготовление государственных наград и документов к ним 20000";
по гос.учреждению 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "11305194" заменить цифрой "11012540";
по программе 76 "Обеспечение обороноспособности страны" гос.учреждения 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "11283594" заменить цифрой "10990940";
по подпрограмме 31 "Содержание воинских частей" программы 76 "Обеспечение обороноспособности страны" гос.учреждения 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "6575000" заменить цифрой "6282346";

2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясы 208 "Қазақстан Республикасының" Қорғаныс министрлігі" әкімшісі 76 "Елдің қорғаныс қабілетін қамтамасыз ету" бағдарламасының 39 кіші бағдарламасы бойынша "Әскери бөлімдер үшін тұрғын үй-коммуналдық қызметтер" деген сөздер "Аудандық пайдалану бөлімдері" деген сөздермен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті" әкімшісі бойынша "3 524 533" цифры "3 817 187" цифрымен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті" әкімшісінің 44 "Мемлекеттік шекараны қорғауды қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша "3 524 533" цифры "3 817 187" цифрымен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті" әкімшісінің 44 "Мемлекеттік шекараны қорғауды қамтамасыз ету" бағдарламасы 31 "Шекара қызметінің әскери бөлімдері" кіші бағдарламасы бойынша "2 623 307" цифры "2 915 961" цифрымен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобының 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауіпсіздігін қамтамасыз ету қызметі" ішкі функциясы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті" әкімшісінің 37 "Мемлекеттік жоба 5" бағдарламасының 80 "Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру" кіші бағдарламасы бойынша "1 570 000" цифры "918 920" цифрымен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобының 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауіпсіздігін қамтамасыз ету қызметі" ішкі функциясы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті" әкімшісінің 37 "Мемлекеттік жоба 5" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 81 кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен жобаны жүзеге асыру 651080";
11 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобының 9 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын пайдалану салаларындағы басқа да қызметтер" ішкі функциясы 232 "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі" әкімшісі бойынша "2 409 600" цифры "2 379 600" цифрымен ауыстырылсын;
11 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобының 9 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын пайдалану салаларындағы басқа да қызметтер" ішкі функциясы 232 "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі" әкімшісі бойынша 39 "Жұмылдыру әзірлігі 30 000" бағдарламасы алынып тасталсын;

по подпрограмме 39 программы 76 "Обеспечение обороноспособности страны" гос.учреждения 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" слова "Жилищно-коммунальные услуги для воинских частей" заменить словами "Районные эксплуатационные части";
по гос.учреждению 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "3524533" заменить цифрой "3817187";
по программе 44 "Обеспечение охраны государственной границы" гос.учреждения 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "3524533" заменить цифрой "3817187";
по подпрограмме 31 "Воинские части Пограничной службы" программы 44 "Обеспечение охраны государственной границы" гос.учреждения 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "2623307" заменить цифрой "2915961";
по подпрограмме 80 "Реализация проекта за счет внешних займов" программы 37 "Государственный проект 5" гос.учреждения 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "1570000" заменить цифрой "918920";
программу 37 "Государственный проект 5" гос.учреждения 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" дополнить подпрограммой 81 следующего содержания:
"81 Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета 651080";
по гос.учреждению 232 "Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие услуги в сфере промышленности, энергетики, строительства и недропользования" функциональной группы 11 "Промышленность, энергетика, строительство и недропользование" цифру "2409600" заменить цифрой "2379600";
по гос.учреждению 232 "Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие услуги в сфере промышленности, энергетики, строительства и недропользования" функциональной группы 11 "Промышленность, энергетика, строительство и недропользование" программу "39 Мобилизационная подготовка 30 000" исключить;

11 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобының 9 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын пайдалану салаларындағы басқа да қызметтер" ішкі функциясы мынадай мазмұндағы 216 әкімшімен және 30 бағдарламамен толықтырылсын:
"216 Қазақстан Республикасының Экономика министрлігі 30 000
30 Жұмылдыру әзірлігі 30 000";
2) көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясының 101 "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі" әкімшісі бойынша "31 Мемлекеттік наградаларды және олардың құжаттарын әзірлеу Мем. тапсырыс" бағдарламасы алынып тасталсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясының 694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы" әкімшісі мынадай мазмұндағы 40 бағдарламамен толықтырылсын:
"40 Мемлекеттік наградаларды және олардың құжаттарын әзірлеу Мем. тапсырыс";
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 2 "Қаржылық қызмет" ішкі функциясы 311 "Қазақстан Республикасының инвестициялар жөніндегі агенттігі" әкімшісінің 30 "Инвестицияларды тарту жөніндегі жарнамалық-ақпараттық жұмыстарын жүргізу" бағдарламасы бойынша "Шаралар" деген сөз "Мем. тапсырыс" деген сөзбен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясы 208 "Қазақстан Республикасының" Қорғаныс министрлігі" әкімшісінің 76 "Елдің қорғаныс қабілетін қамтамасыз ету" бағдарламасы 33 "Әскери бөлімдерді тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету" кіші бағдарламасы бойынша "Ұстауда" деген сөз "Мем. тапсырыс" деген сөзбен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясы 208 "Қазақстан Республикасының" Қорғаныс министрлігі" әкімшісінің 76 "Елдің қорғаныс қабілетін қамтамасыз ету" бағдарламасы 39 кіші бағдарламасы бойынша "Тұрғын үй-коммуналдық қызметтер Шаралар" деген сөздер "Аудандық пайдалану бөлімдері Ұстауда" деген сөздермен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті" әкімшісінің 44 "Мемлекеттік шекараны қорғауды қамтамасыз ету" бағдарламасы 30 "Мемлекеттік шекараны қорғау саласындағы халықаралық қатынастар" кіші бағдарламасы бойынша "Басқалар" деген сөз "Үлестік қатысу" деген сөздермен ауыстырылсын;

подфункцию 9 "Прочие услуги в сфере промышленности, энергетики, строительства и недропользования" функциональной группы 11 "Промышленность, энергетика, строительство и недропользование" дополнить гос.учреждением 216 и программой 30 следующего содержания:
"216 Министерство экономики Республики Казахстан 30000
30 Мобилизационная подготовка 30000";
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
по гос.учреждению 101 "Администрация Президента Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" программу "31 Изготовление государственных наград и документов к ним Гос.заказ" исключить;
гос.учреждение 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" дополнить программой 40 следующего содержания:
"40 Изготовление государственных наград и документов к ним Гос.заказ.";
по программе 30 "Проведение рекламно-информационной работы по привлечению инвестиций" гос.учреждения 311 "Агентство Республики Казахстан по инвестициям" подфункции 2 "Финансовая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" слово "Мероприятия" заменить словом "Гос.заказ";
по подпрограмме 33 "Обеспечение воинских частей продуктами питания" программы 76 "Обеспечение обороноспособности страны" гос.учреждения 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" слово "Содержание" заменить словом "Гос. заказ";
по подпрограмме 39 программы 76 "Обеспечение обороноспособности страны" гос.учреждения 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" слова "Жилищно-коммунальные услуги Мероприятия" заменить словами "Районные эксплуатационные части Содержание";
по подпрограмме 30 "Международное сотрудничество в области охраны государственной границы" программы 44 "Обеспечение охраны государственной границы" гос.учреждения 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" слово "Другие" заменить словами "Долевое участие";

3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобының 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауіпсіздігін қамтамасыз ету қызметі" ішкі функциясы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті" әкімшісінің 37 "Мемлекеттік жоба 5" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 81
кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен жобаны жүзеге
асыру                                    Инв. жобалар";
11 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын пайдалану"
функционалдық тобының 9 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын
пайдалану салаларындағы басқа да қызметтер" ішкі функциясы 232 "Қазақстан
Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі" әкімшісі
бойынша 39 "Жұмылдыру әзірлігі   Мем. тапсырыс" бағдарламасы алынып
тасталсын;
11 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын пайдалану"
функционалдық тобының 9 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын
пайдалану салаларындағы басқа да қызметтер" ішкі функциясы мынадай
мазмұндағы 216 әкімшімен және 30 бағдарламамен толықтырылсын:
"216 Қазақстан Республикасының Экономика министрлігі
30 Жұмылдыру әзірлігі                                Мем. тапсырыс".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

программу 37 "Государственный проект 5" гос.учреждения 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" дополнить подпрограммой 81 следующего содержания:
"81 "Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета" Инв. Проект";
по гос.учреждению 232 "Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие услуги в сфере промышленности, энергетики, строительства и недропользования" функциональной группы 11 "Промышленность, энергетика, строительство и недропользование" программу "39 Мобилизационная подготовка Гос.заказ" исключить;
подфункцию 9 "Прочие услуги в сфере промышленности, энергетики,
строительства и недропользования" функциональной группы 11
"Промышленность, энергетика, строительство и недропользование" дополнить
гос. учреждением 216 и программой 30 следующего содержания:
"216   Министерство экономики Республики Казахстан
30 Мобилизационная подготовка                        Гос.заказ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)