Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 29 наурыз N 454. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 553 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2007 N 553 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында бірыңғай ақпараттық кеңістікті қалыптастыру жөніндегі жұмыс пен мемлекеттік мекемелерді ақпараттандыру процестерін үйлестіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 50, 473-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
Бірыңғай ақпараттық кеңістікті қалыптастыру жөніндегі жұмыс пен мемлекеттік мекемелерді ақпараттандыру процестерін үйлестіру жөніндегі комиссияның құрамына енгізілсін:
Жандосов             - "KEGOC" ашық акционерлік
Ораз Әлиұлы            қоғамының президенті,
төрағаның орынбасары болып
(келісім бойынша).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2000 года N 454. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 553
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2000 года N 454 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года  N 553
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384   P981384_   "О координации работы по формированию единого информационного пространства и процессов информатизации государственных учреждений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 50, ст. 473) следующее дополнение:
ввести в состав Комиссии по координации работы по формированию единого информационного пространства и процессов информатизации государственных учреждений:
Джандосова                   - президента открытого акционерного
Ураза Алиевича                 общества "КЕGОС", заместителем
председателя (по согласованию)
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан