"ҚХЖБ-топ" ұлттық инвестициялық қаржы акционерлік компаниясы" жабық акционерлік қоғамын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 29 наурыз N 460
Банк жүйесін одан әрі реформалау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "ҚХЖБ"-топ" ұлттық инвестициялық қаржы акционерлік компаниясы" жабық акционерлік қоғамы таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңдарда белгіленген тәртіппен "ҚХЖБ-топ" ұлттық инвестициялық қаржы акционерлік компаниясы" жабық акционерлік қоғамын тарату жөніндегі қажетті ресімдерді жүргізсін.
3. "ҚХЖБ-топ" (Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі) ұлттық инвестициялық
қаржы акционерлік компаниясы" жабық акционерлік қоғамын құру жөніндегі
шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29
қыркүйектегі N 965
P980965_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1998 ж., N 34, 311-құжат) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы
министрі М.Т.Есенбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.

О ликвидации закрытого акционерного общества "Национальная инвестиционная финансовая акционерная компания "НСБК-груп"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2000 года N 460
В целях дальнейшего реформирования банковской системы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать закрытое акционерное общество "Национальная инвестиционная финансовая акционерная компания "НСБК-груп".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке провести необходимые процедуры по ликвидации закрытого акционерного общества "Национальная инвестиционная финансовая акционерная компания "НСБК-груп".
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 29 сентября 1998 года N 965
P980965_
"О мерах по созданию
закрытого акционерного общества "Национальная инвестиционная финансовая
акционерная компания "НСБК-груп" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N
34, ст. 311).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министра финансов Республики Казахстан Есенбаева М.Т.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)