Қазақстан Республикасында ішкі астық рыногын тұрақтандыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 24 сәуір N 633
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қыркүйектегі N 1506 P991506_ қаулысына және "Алдағы кезеңнің кезек күттірмейтін міндеттері туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметі мәжілісінің 2000 жылғы 11 сәуірдегі N 10 хаттамалық шешіміне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі белгіленген тәртіппен:
"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамы облыстардың, Алматы және Астана қалалары әкімдерінің қатысуымен елдің ішкі рыногында астық өңдеумен айналысатын отандық шаруашылық жүргізуші субъектілерге (бұдан әрі - сатып алушылар) 150 мың тоннаға дейінгі көлемде Қазақстан Республикасының мемлекеттік экспорттық астық ресурстарының бөлігін сатуды;
сатып алушылармен алынған астықтың көлемін мақсатты пайдаланудың және
оны сату кезінде ішкі рыноктағы ұнға тұрақтандыру бағаларын белгілеудің
негізгі шарттары анықталған тиісті шарттар жасасуды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ауыл шаруашылығы министрлігіне
жүктелсін және жұмыстың нәтижелері бойынша Қазақстан Республикасының
Үкіметіне ақпарат берсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О мерах по стабилизации внутреннего рынка зерна Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахтан от 24 апреля 2000 года N 633
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года N 1506 P991506_ и протокольным решением заседания Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 10 "О неотложных задачах предстоящего периода" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
реализацию закрытым акционерным обществом "Продовольственная контрактная корпорация" при участии акимов областей, городов Астаны, Алматы части государственных экспортных ресурсов зерна Республики Казахстан в объеме до 150 тысяч тонн на внутреннем рынке страны отечественным хозяйствующим субъектам, занимающимся переработкой зерна (далее - покупатели);
заключение с покупателями соответствующих договоров с определением основных условий по целевому использованию приобретаемого объема зерна и установлению стабилизирующих цен на муку на внутреннем рынке при ее реализации.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министерство сельского хозяйства и по результатам работы представить
информацию в Правительство Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Чунтонов В.В.)