Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 шілдедегі N 988 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 4 мамыр N 665
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақмоласельмаш" ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 шілдедегі N 988 P990988_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта:
1), 2)-тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) екі ай мерзім ішінде "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік Медетші банкіне меншікті айналым қаражатын толықтыруға "Ақмоласельмаш" акционерлік қоғамы үшін несие бөлу туралы" 1997 жылғы 16 қазандағы N 47 несиелік келісімге белгіленген тәртіппен өзгерістер енгізілсін, онда мынадай шарттар көзделсін:
заемшы ретінде "Астана-қаржы" ашық акционерлік қоғамы айқындалсын;
негізгі борышты өтеуді үшінші жылдан бастай отырып, несиелік
келісімге өзгерістер енгізілген күннен бастап несиені қайтару мерзімі 5
(бес) жыл болып белгіленсін;
несиені пайдаланғаны үшін сыйақыны (мүддені), мерзімі өткен сыйақыны
(мүддені) және айыппұл санкцияларын бірінші жылдан бастап өтеу белгіленсін;
2) Қоғамға "Медетші қоры" республикалық мемлекеттік кәсіпорны берген
несие бойынша талап ету құқығын "Астана-қаржы" ашық акционерлік қоғамына
беруді қамтамасыз етсін";
3)-тармақша алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 988
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2000 года N 665
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 988 P990988_ "О передаче государственного пакета акций открытого акционерного общества "Акмоласельмаш" в коммунальную собственность города Астаны" следующие изменения:
в пункте 2:
подпункты 1), 2) изложить в следующей редакции:
"1) в течение двух месяцев внести изменения в установленном порядке в кредитное соглашение от 16 октября 1997 года N 47 "О выделении Государственному Реабилитационному Банку Республики Казахстан кредита для акционерного общества "Акмоласельмаш" на пополнение собственных оборотных средств", предусмотрев следующие условия:
в качестве заемщика определить открытое акционерное общество "Астана- финанс";
установить срок возврата кредита 5(пять) лет с даты внесения изменений в кредитное соглашение с погашением основного долга начиная с третьего года;
установить погашение вознаграждения (интереса) за пользование кредитом, просроченного вознаграждения (интереса) и штрафных санкций, начиная с первого года;
2) обеспечить передачу права требования по кредиту, выданному Обществу Республиканским государственным предприятием "Реабилитационный фонд", открытому акционерному обществу "Астана-финанс";
подпункт 3) исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Петрова Г.В.)