Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі ведомствоаралық мемлекеттік комиссияның құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 мамырдағы N 671 қаулысымен. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 457 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ күшін жойды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 554 қаулысымен .
2. "Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі ведомствоаралық мемлекеттік комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 3 мамырдағы N 553 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 19, 164-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2-тармақтағы "қоса беріліп отырған ереже" деген сөздер өзгеріссіз сол күйінде қалдырылсын;
2) 3-тармақтағы "мемлекеттік комитетінің" деген сөздер "агенттігі" деген сөзбен ауыстырылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі ведомствоаралық мемлекеттік комиссия туралы ережеде:
5, 6-тармақтардағы және 7-тармақтың үшінші абзацындағы "комитетінің", "комитеті" және "комитеті" деген сөздер тиісінше "агенттігінің", "агенттігінің" және "агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. "Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі ведомствоаралық мемлекеттік комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 28 сәуірдегі N 390 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 13, 108-құжат) 1-тармағының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О составе Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2000 года № 671. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2015 года № 457
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 11 июня 2003 г. N 554 )
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 1996 года N 553 P960553_ "О Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 19, ст. 164) следующие изменения:
1) в пункте 2 слова "прилагаемые Положения" заменить словами "прилагаемое Положение";
2) в пункте 3 слова "Государственного комитета" заменить словом "Агентства";
3) в Положении о Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций, утвержденном указанным постановлением:
в пунктах 5, 6 и абзаце третьем пункта 7 слова "Комитета", "Комитет" и "Комитет" заменить соответственно словами "Агентства", "Агентства" и "Агентство".
3. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 1998 года N 390 P980390_ "О составе Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 13, ст. 108).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан