Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 25 маусымдағы N 862 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 15 мамыр N 709. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.06.11. N 480 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.06.11. N  480  (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Шетелдiк жұмыс күшін тартуға және жұмыс күшін Қазақстан Республикасынан шетелге шығаруға лицензия беру мәселелерi жөнiндегi тәртiптердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 25 маусымдағы N 862  қаулысына  (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ПYКЖ-ы, 1999 жылғы N 29, 280-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген, Шетелдiк жұмыс күшiн тартуға және жұмыс күшiн Қазақстан Республикасынан шетелге шығаруға байланысты қызметке лицензия берудiң тәртiптерiнде:
20 және 21-тармақтардың бiрiншi абзацтарында: "жұмыс күшiн тартуға" деген сөздерден кейін "және жұмыс күшiн Қазақстан Республикасынан шетелге шығару қызметiне" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген, Шетелдiктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасының аумағында және Қазақстан Республикасы азаматтарының шетелде еңбек және кәсiптiк қызметін жүзеге асыруының тәртiптерiнде:
2-тармағы "шетелдiктер" деген сөзден кейiн "(Қазақстан Республикасының аумағындағы заңды тұлғаның құрылтайшыларын қоса алғанда)" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармағы мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Шетелдiк жұмыс күшiн тартуға арналған рұқсат Қазақстан Республикасының бүкiл аумағында олар берiлген лауазымдар шеңберiнде қолданылады";
9-тармақтың 1) тармақшасы "немесе Қазақстан Республикасы бекiткен халықаралық келiсiмдердiң шеңберiнде сарапшы болып табылатын болса" деген сөздермен толықтырылсын;
2. Осы қаулы қойылған күнінен бастап күшiне енедi және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года N 862
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года N 709. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11 июня 2007 г. N 480 (вводится в действие с 9 августа 2007 г.)
Сноска. Постановление Правительства РК от 15 мая 2000 г. N 709 утратило силу постановлением Правительства РК от 11 июня 2007 г. N  480  (вводится в действие с 9 августа 2007 г.).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года N 862  P990862_  "Об утверждении Правил по вопросам лицензирования привлечения иностранной рабочей силы и вывоза рабочей силы из Республики Казахстан за границу" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 29, ст. 280) следующие дополнения:
в Правилах выдачи лицензий на деятельность, связанную с привлечением иностранной рабочей силы и вывозом рабочей силы из Республики Казахстан за границу, утвержденных указанным постановлением:
в абзацах первых пунктов 20 и 21 после слов "рабочей силы" дополнить словами "и вывозом рабочей силы из Республики Казахстан за границу";
в Правилах осуществления трудовой и профессиональной деятельности иностранцев и лиц без гражданства на территории Республики Казахстан и граждан Республики Казахстан за границей, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 после слова "иностранцы" дополнить словами "(включая учредителей юридического лица на территории Республики Казахстан)";
пункт 7 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Разрешения на привлечение иностранной рабочей силы действуют на всей территории Республики Казахстан в рамках должностей, по которым они выданы";
подпункт 1) пункта 9 дополнить словами "или являются экспертами в рамках международных соглашений, ратифицированных Республикой Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан