Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 мамыр N 797. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.07.04. N 1015 қаулысымен. ~P001015
Атырау облысында елді мекендерді қорғау және көктемгі су тасқындары мен Каспий теңізінің жел көтерген толқындарының зардаптарын жою жөніндегі іс-шараларды орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген резервінен Атырау облысының әкіміне халықты және аумақтарды көктемгі су тасқыны мен Каспий теңізінің жел көтерген толқындарынан қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге 100 (жүз) миллион теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Атырау облысының әкімі 2000 жылдың қорытындылары бойынша Қазақстан
Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігіне орындалған
жұмыстардың көлемдері мен құны туралы есеп ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2000 года N 797. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2000 года N 1015 ~P001015
В целях выполнения мероприятий по защите населенных пунктов и ликвидации последствий весенних паводков и нагонных волн Каспийского моря в Атырауской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, акиму Атырауской области 100 (сто) миллионов тенге на проведение работ по защите населения и территорий от весенних паводков и нагонных волн Каспийского моря.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделяемых средств.
3. Акиму Атырауской области по итогам 2000 года представить Агентству
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям отчет об объемах и
стоимости выполненных работ.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)