Астана қаласында Орталық Азия Экономикалық Қауымдастығы Премьер-Министрлерінің Кеңесі мәжілісін өткізуге байланысты ұйымдастыру іс-шаралары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 30 мамыр N 817
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Орталық Азия Экономикалық Қауымдастығы (бұдан әрі - Қауымдастық) Премьер-Министрлері кеңесінің мәжілісі 2000 жылғы 8 маусымда Астана қаласында өткізілсін.
Қоса беріліп отырған:
Қауымдастықтың кезекті мәжілісінің негізгі іс-шараларының бағдарламасы;
Премьер-Министрлер Кеңесінің жұмысына қатысу үшін Қазақстан Республикасы ресми делегациясының құрамы бекітілсін.
2. Министрліктер, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі, Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) мәжіліс шеңберінде кездесу үшін көзделген ауқымда іс-шаралар өткізуді қамтамасыз етсін, ресми делегациялардың мүшелерін, сарапшыларды және бірге жүретін адамдарды орналастыру мен оларға қызмет көрсету, баспа өнімдерін дайындау мен кәдесыйларды сатып алу жөнінде қажетті шараларды қолдансын.
3. Министрліктер мен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі:
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігін жауапты етіп белгілей отырып, кездесу шеңберіндегі іс-шараларға құжаттық, ақпараттық және техникалық қызмет көрсетілуін қамтамасыз етсін;
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігімен, Республикалық Ұланмен (келісім бойынша) бірлесіп, Қауымдастыққа мүше мемлекеттердің ресми делегацияларын әуежайда күтіп алу мен шығарып салу және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан Қауымдастыққа қатысушы мемлекеттердің үкіметтері басшыларының құрметіне ресми қабылдау өткізуді ұйымдастырсын.
4. Қауымдастыққа мүше мемлекеттердің делегацияларына қызмет көрсету деңгейін арттыру мақсатында оларға 1-қосымшаға сәйкес министрліктер бекітілсін.
5. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Көлік және коммуникациялар министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Үкіметтер басшыларының арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен кедергісіз ұшуын қамтамасыз етсін. Көлік және коммуникациялар министрлігі арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетуді, тұрақ беруді және жанармай құюды ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Үкіметтер басшыларының қауіпсіздігін, әуежайда, делегацияның жол жүру бағыттары бойынша және болатын орындарында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етсін.

Об организационных мероприятиях в связи с проведением заседания Совета Премьер-Министров Центрально-Азиатского Экономического Сообщества в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2000 года N 817
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести 8 июня 2000 года в городе Астане заседание Совета Премьер-Министров Центрально-Азиатского Экономического Сообщества (далее - Сообщество).
Утвердить прилагаемые:
Программу основных мероприятий очередного заседания Сообщества;
состав официальной делегации Республики Казахстан для участия в работе Совета Премьер-Министров.
2. Министерствам, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить проведение мероприятия в рамках заседания в объеме, предусмотренном для встречи, принять необходимые меры по размещению и обслуживанию членов официальных делегаций, экспертов и сопровождающих лиц, изготовлению печатной продукции и приобретению сувениров.
3. Министерствам и Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан:
обеспечить документационное, информационное и техническое обслуживание мероприятий в рамках встречи, определив ответственным Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию), Министерством иностранных дел Республики Казахстан, Республиканской гвардией (по согласованию) организовать встречу и проводы официальных делегаций государств-членов Сообщества в аэропорту и проведение официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан в честь Глав правительств государств-участников Сообщества.
4. В целях повышения уровня обслуживания делегаций государств-членов Сообщества закрепить за ними министерства согласно приложению 1.
5. Министерству обороны, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке беспрепятственный пролет спецсамолетов Глав правительств над территорией Республики Казахстан. Министерству транспорта и коммуникаций организовать техническое обслуживание, стоянку и заправку спецсамолетов.
6. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность Глав правительств, общественный порядок в аэропорту, по маршруту следования и в местах пребывания делегации.

7. Астана қаласының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен ресми делегацияларды күтіп алу мен шығарып салу, жол жүру бағыттарын, бас қала - Астана қаласының әуежайы мен көшелерін безендіру жөніндегі барлық ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі ресми мәжіліс шеңберіндегі іс-шаралардың кеңінен жария
етілуін қамтамасыз етсін.
9. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі кездесу
шеңберіндегі іс-шараларды өткізуге 2000 жылға арналған республикалық
бюджетте "Өкілдік шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат
есебінен 2-қосымшаға сәйкес қаражат бөлсін.
10. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 30 мамырдағы
N 817 қаулысымен
бекітілген
Орталық Азия Экономикалық Қауымдастығының
Премьер-Министрлері Кеңесінің кезекті мәжілісінің негізгі
іс-шараларының
Бағдарламасы
_____________________________________________________________________
Рет!    Іс-шараның атауы         !Орындалу  !      Орындалуына
N                                 мерзімі          жауаптылар
_____________________________________________________________________
1            2                       3                  4
_____________________________________________________________________
1  ОАЭҚ одағына қатысушы мемлекет. 30 мамырға  СІМ, Қазақстан Республи.
термен мәжілістің мерзімдері     дейін       касының Премьер-Министрі
мен бағдарламасын келісу                     Кеңсесінің Сыртқы байла.
ныстар бөлімі, ОАЭҚ Мем.
кеңесінің Атқарушы комитеті
2 Негізгі делегацияның, бірге      30 мамырға      -//-
жүретін адамдардың және          дейін
сарапшылардың құрамы жөнінде
ұсыныстар әзірлеу
3 ОАЭҚ-на қатысушы мемлекет.      30 мамырға    Көліккоммині,
тердің тиісті органдарымен       дейін,       Қорғанысмині, СІМ
Қазақстанның аумағында арнайы    мәжіліс
ұшақтардың ұшып өтуі,            кезінде
олардың тұрақтары, қызмет
көрсету және жанармай
құю мәселелерін келісу
4 Астана қаласының                30 мамырға    Астана қаласының әкімі,
әуежайын, көшелерін               дейін       Қазақстан Республикасы
делегациялардың жол                           Президентінің Іс
жүру бағыттары бойынша                        Басқармасы
безендіру                                     (келісім бойынша)
5 Мәжілісті хаттамалық             мәжіліс      СІМ, Қазақстан
қамтамасыз ету                   кезінде      Республикасының
Премьер-Министрінің
Хаттама қызметі
6 Әуежайда, жол жүру               мәжіліс      Қазақстан Республикасы
бағыттары бойынша делега.        кезінде      Президентінің Күзет
циялардың қауіпсіздігін                       қызметі (келісім бойынша),
қамтамасыз ету                                ІІМ, ҰҚК (келісім бойынша)

7. Акиму города Астаны обеспечить в установленном законодательством порядке выполнение всех организационных мероприятий по встрече и проводам официальных делегаций, маршрутам следования, оформлению аэропорта и улиц столицы - города Астаны за счет средств местного бюджета.
8. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить широкое освещение мероприятий в рамках официального заседания.
9. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проведение мероприятий в рамках встречи за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год по программе "Представительские расходы", согласно приложению 2.
10. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 мая 2000 года N 817
Программа
основных мероприятий очередного
заседания Совета Премьер-Министров Центрально-Азиатского
Экономического Сообщества
---------------------------------------------------------------------------
N !    Наименование             !   Срок      !   Ответственные
п/п!    мероприятия              ! исполнения  !   за исполнение
---------------------------------------------------------------------------
1 !            2                !      3      !         4
---------------------------------------------------------------------------
1   Согласовать с государствами-   до 30 мая    МИД, Отдел внешних
участниками ЦАЭС сроки                      связей Канцелярии
и программу заседания                       Премьер-Министра
Республики Казахстан,
Исполнительный Комитет
Межгоссовета ЦАЭС
2   Подготовить предложения        до 30 мая
по составу основной
делегации, сопровождающих                      -//-
лиц и экспертов
3   Согласовать с                  до 30 мая    Минтранском,
соответствующими органами      в период     Минобороны,
государств-участников          заседания    МИД
ЦАЭС вопросы пролета над
казахстанской территорией
спецсамолетов, их стоянки,
обслуживания и заправки
4   Оформление аэропорта,          до 30 мая    Аким города Астаны,
улиц города Астаны по                       Управление Делами
маршрутам следования                        Президента Республики
делегаций                                   Казахстан (по
согласованию)
5   Протокольное обеспечение       в период     МИД, Протокольная
заседания                      заседания    служба
Премьер-Министра
6   Обеспечение безопасности       в период     Служба охраны
делегаций в аэропорту, по      заседания    Президента Республики
маршрутам следования                        Казахстан (по
согласованию), МВД, КНБ
(по согласованию)

7 ОАЭҚ-на қатысушы мемлекеттер     30 мамырға   Қаржымині, Астана
делегацияларының болуын          дейін        қаласының әкімі
қаржыландыруды қамтамасыз
ету
8 Делегацияларды қабылдау.          мәжіліс      Қазақстан Республикасы
дың жағдайлары мен шаруа.                      Президентінің Іс
шылық қызмет көрсету мәсе.                     Басқармасы
лелерін айқындау (орналастыру,                 (келісім бойынша), СІМ
тамақтандыру, көліктік
қызмет көрсету, әуежайда
шәй ұйымдастыру), ескерткіш
кәдесыйлар дайындау
9 Делегациялар мүшелеріне          мәжіліс      Қазақстан Республикасының
медициналық қызмет көрсету      уақытында     Президенті Іс Басқарма.
сының медициналық орталығы
(келісім бойынша)
10 ОАЭҚ Үкіметтері басшы.         мәжіліс       Қазақстан Республикасы
ларының құрметіне Қазақстан    уақытында     Президентінің Іс
Республикасы Премьер-Министр.                Басқармасы (келісім
інің атынан ресми қабылдауды                 бойынша)
ұйымдастыру
11 Қырғыз Республикасының,        30 мамырға    СІМ (шақыру), мәжіліс.
Тәжікстан Республикасы.        дейін         тің күн тәртібіне сәйкес
ның және Өзбекстан                           министрліктер мен
Республикасының басшылы.                     ведомстволар
ғымен келіссөздерге
тезистер:
басшылық туралы
өмірбаяндық деректер;
Қазақстан Республикасы мен
ОАЭҚ-на қатысушы мемлекеттер
ынтымақтастығының
жай-күйі мен перспективалары
туралы анықтамалық материалдар;
келіссөздерде қойылатын
мәселелер;
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
мәжілісте, ресми қабылдауда
сөйлейтін сөздерінің
жобалары
12 Күн тәртібіне сәйкес           30 мамырға       ОАЭҚ Мемкеңесінің
құжаттарды келісуді            дейін            Атқарушы комитеті
аяқтау және қол қоюға                           (келісім бойынша),
әзірлеу                                         СІМ, министрліктер
мен ведомстволар
13 Телехабарларды және           маусым            Қазақстан Республикасы.
баспасөзге арналған                             ның Премьер-Министрі
материалдарды әзірлеу,                          Кеңсесінің Баспасөз
мәжіліс пен оның                                қызметі, МАКМ, СІМ
қорытындыларын БАҚ-та
жария ету
14 Делегацияларға              30 мамырға         СІМ
министрліктер мен           дейін
ведомстволарды бекіту
жөнінде ұсыныстар енгізу
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 30 мамырдағы
N 817 қаулысымен бекітілген
Орталық Азия Экономикалық Қауымдастығына қатысушы мемлекеттер
Премьер-Министрлерінің Кеңесі мәжілісіне қатысатын
Қазақстан Республикасы ресми делегациясының
Құрамы
Ресми делегация
Тоқаев                 - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт Кемелұлы     Премьер-Министрі
Саудабаев              - Қазақстан Республикасының
Қанат Бекмырзаұлы        Премьер-Министрі Кеңсесінің
Басшысы
Школьник               - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич       Энергетика, индустрия және
сауда министрі
Бүркітбаев             - Қазақстан Республикасының
Серік Мінуарұлы          Көлік және коммуникациялар
министрі
Құлекеев               - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдірахметұлы   Экономика министрі
Мыңбаев                - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхамбетбайұлы     Ауыл шаруашылығы министрі
Смирнов                - Қазақстан Республикасының
Анатолий Владимирович    Сыртқы істер вице-министрі
Бірге жүретін адамдар
Черепанов              - Қазақстан Республикасының
Александр Михайлович     Премьер-Министрі
Хатшылығының меңгерушісі
Қанапиянов             - Қазақстан Республикасы
Сержан Мұсаханұлы        Премьер-Министрінің Кеңсесі
Сыртқы байланыстар бөлімінің
меңгерушісі
Нығматуллин            - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Нұрлан Зайроллаұлы
Қожақов                - Қазақстан Республикасының
Асан Егінбайұлы          Сыртқы істер министрлігі ТМД
істері жөніндегі комитетінің төрағасы
Рамазанов              - Қазақстан Республикасының
Аманбек Мырзахметұлы     Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлігі
Су ресурстары жөніндегі
комитетінің төрағасы
Кузовников             - Қазақстан Республикасының
Сергей Владимирович      Премьер-Министрі
Баспасөз қызметінің жетекшісі
Асанов                 - Қазақстан Республикасының
Жандос Әнуарұлы          Премьер-Министрі Хатшылығы
меңгерушісінің орынбасары -
Хаттама қызметінің жетекшісі
Батырашев              - Қазақстан Республикасы
Дәулет Қасекенұлы        Премьер-Министрінің көмекшісі
Жұмалы                 - Қазақстан Республикасы
Расул Берекетұлы         Премьер-Министрінің
баспасөз хатшысы
Әділбаев               - Қазақстан Республикасының
Жалғас Жұмайұлы          Сыртқы істер министрлігі
Мемлекеттік хаттама
басқармасының бастығы
Черепанов              - Қазақстан Республикасының
Александр Николаевич     Сыртқы істер министрлігі ТМД
істер жөніндегі комитетінің
басқарма бастығы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 30 мамырдағы
N 817 қаулысына
1-қосымша
Орталық Азия Экономикалық Қауымдастығына қатысушы
мемлекеттердің делегацияларына бекітілген Қазақстан Республикасы
министрліктерінің
Тізімі
_________________________________________________________________
Қырғыз Республикасы         ! - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және
сауда министрлігі (В.С.Школьник)
Тәжікстан Республикасы        - Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
(С.М.Мыңбаев)
Өзбекстан Республикасы        - Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникациялар
министрлігі (С.М.Бүркітбаев)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 30 мамырдағы
N 817 қаулысына
2-қосымша
Орталық Азия Экономикалық Қауымдастығы Премьер-
Министрлерінің Кеңесі мәжілісін өткізуге арналған шығыстар
Сметасы

7   Обеспечить финансирование      до 30 мая    Минфин,
пребывания делегаций                        аким города Астаны
государств-участников ЦАЭС
8   Определение условий приема     во время     Управление Делами
и вопросов хозяйственного      заседания    Президента Республики
обслуживания делегаций                      Казахстан (по
(размещение, питание,                       согласованию), МИД
транспортное обслуживание,
организация чая в
аэропорту), подготовка
памятных сувениров
9   Медицинское обслуживание       во время     Медицинский центр
членов делегаций               заседания    Управления Делами
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию)
10   Организация официального       во время     Управление Делами
приема от имени Премьер-       заседания    Президента Республики
Министра Республики                         Казахстан (по
Казахстан в честь Глав                      согласованию)
правительств ЦАЭС
11   Тезисы к переговорам           до 30 мая    МИД (созыв), министерства
с руководством Кыргызской                   и ведомства в
Республики, Республики                      соответствии с повесткой
Таджикистан и Республики                    заседания
Узбекистан:
биографические данные о
руководстве; справочные
материалы о состоянии и
перспективах сотрудничества
Республики Казахстан и
государств-участников ЦАЭС,
постановочные вопросы для
переговоров; проекты
выступлений Премьер-Министра
Республики Казахстан на
заседании, официальном приеме
12  Завершить согласование         до 30 мая    Исполнительный Комитет
и подготовить к подписанию                  Межгоссовета ЦАЭС
документы согласно повестке                 (по согласованию), МИД,
дня                                         министерства и ведомства
13  Подготовка телепередач         июнь         Пресс-служба Канцелярии
и материалов для печати,                    Премьер-Министра
освещение заседания и его                   Республики Казахстан,
итогов в СМИ                                МКИиОС, МИД
14  Внесение предложений           до 30 мая    МИД
по закреплению министерств
и ведомств за делегациями
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 мая 2000 года N 817
Состав
официальной делегации Республики Казахстан
для участия в заседании Совета Премьер-Министров
государств-участников Центрально-Азиатского
Экономического Сообщества
Официальная делегация
Токаев Касымжомарт Кемелевич    - Премьер-Министр Республики Казахстан
Саудабаев Канат Бекмурзаевич    - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Школьник Владимир Сергеевич     - Министр энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Буркитбаев Серик Минаварович    - Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович - Министр экономики Республики Казахстан
Мынбаев Сауат Мухаметбаевич     - Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Смирнов Анатолий Владимирович   - вице-Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Сопровождающие лица
Черепанов Александр Михайлович  - заведующий Секретариатом Премьер-
Министра Республики Казахстан
Канапьянов Сержан Мусаханович   - заведующий Отделом внешних связей
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Нигматулин Нурлан Зайруллаевич  - заместитель акима города Астаны
Кожаков Асан Егинбаевич         - Председатель Комитета по делам СНГ
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Рамазанов Аманбек Мырзахметович - Председатель Комитета по водным
Ресурсам Министерства природных ресурсов
и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Кузовников Сергей Владимирович  - Руководитель Пресс-службы Премьер-
министра Республики Казахстан
Асанов Жандос Ануарович         - заместитель заведующего Секретариатом
Премьер-Министра - руководитель
Протокольной службы
Батрашев Даулет Касекенович     - помощник Премьер-Министра
Республики Казахстан
Жумалы Расул Берекетулы         - пресс-секретарь Премьер-Министра
Республики Казахстан
Адильбаев Жалгас Жумаевич       - начальник управления государственного
протокола Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Черепанов Александр Николаевич  - начальник управления Комитета по делам
СНГ Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 мая 2000 года N 817
Список
министерств Республики Казахстан, закрепленных
за делегациями государств-участников ЦАЭС
Кыргызская Республика - Министерство энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
(В.С.Школьник) Республика Таджикистан - Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан (С.М.Мынбаев) Республика Узбекистан - Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан (С.М.Буркитбаев)
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 мая 2000 года N 817
Смета
расходов на проведение заседания Совета Премьер-
Министров Центрально-Азиатского Экономического Сообщества

2000 жылғы 8 маусым, Астана-ОАЭҚ Премьер-Министрлерінің Кеңесі
(1+5 формуласы)
_____________________________________________________________________
Қызметтердің атаулары             !  Сомасы (теңге)
___________________________________________!_________________________
1.  Премьер-Министрлерді орналастыру
("Интерконтиненталь")
3 нөмір х 1 тәулік х 390 $
тәулігіне =                             168480
Ресми делегация мүшелерін
орналастыру
("Интерконтиненталь")
20 нөмір есебінен бір орындық
нөмірлер тәулігіне 190$                   410400
15 нөмір х 1 тәулікке х 190$
2.    Буфеттік қызмет көрсету
48 адамға х 1040 теңге                      49920
3.     Көліктік қызмет көрсету
шығыстары
- 3 Мерседес (седан) сағатына
700 теңге
7 жеңіл автокөлік х 700 теңге х
тәулігіне 10 сағат                       70000
4.   ҚР Премьер-Министрінің атынан
35 адамды қабылдау.
1 адамға 6500 теңге есебінен 35              227500
адам х 6500 теңге
5.      Жалаулар, бейдждер,
автокөліктерге рұқсаттамалар                 10000
6.    Кәдесыйлар және сыйлықтар
4 данасы х 5000 теңгеден + 24
дана х 1000 теңгеден                      44000
Жиыны:                             980300
1 АҚШ долларының бағамы = 144 теңге
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.

8 июня 2000 года, Астана - Совет Премьер-Министров ЦАЭС
(формула 1+5)
---------------------------------------------------------------------------
N !        Наименование услуг                 !   Сумма (тенге)
---------------------------------------------------------------------------
1   Размещение Премьер-Министров
("Интерконтиненталь")
3 номера х 1 сутки х 390$ в сутки =           168480
Размещение членов официальной делегации
("Интерконтиненталь")
в одноместных номерах из расчета 20 номеров
по 190$ в сутки
15 номеров х 1 сутки х 190$                   410400
2   Буфетное обслуживание
48 человек х 1040 тенге                       49920
3   Расходы на транспортное обслуживание
-3 Мерседеса (седан) по 700 тенге в час
7 легковых автомобилей х 700 тенге х 10
часов в сутки                                 70000
4   Прием от имени Премьер-Министра РК на 35
человек. Из расчета 6500 тенге на человека
35 человек х 6500 тенге                       227500
5   Флажки, бейджи, пропуска на автомобили         10000
6   Подарки и сувениры
4 шт. х по 5000 тенге + 24 шт. х по 1000       44000
---------------------------------------------------------------------------
Итого                                         980300
---------------------------------------------------------------------------
курс 1 долл. США = 144 тенге
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)