Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы бутилдi калий ксантогенатының транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 15 маусым N 894
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екiұдай мақсаттағы өнiмге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiм транзитiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "АССОRD MARKETING LIMITED" компаниясы (Дублин қаласы, Ирландия Республикасы) "Алмалық ТМК" ашық акционерлiк қоғамына (Алмалық қаласы, Ташкент облысы) 2000 жылғы 7 наурыздағы N 26-483 юр келiсiм-шартқа сәйкес беретiн бутилдi калий ксантогенатының Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне 1-қосымшаға сәйкес санда рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Халықаралық темiр жол жүк тасымалы туралы келiсiмнiң Қауiптi жүктердi тасымалдау ережелерiне (2-қосымша) және басқа да нормативтiк құқықтық кесiмдерге сәйкес қауiпсiздiктiң ерекше шараларын сақтай отырып, 2-қосымшаға сәйкес қозғалыс бағыты бойынша жүкті жөнелту кестесiне сай, Қазақстан Республикасының аумағы арқылы жүктiң темiр жол көлiгiмен транзиттiк тасымалдануын жүзеге асыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының аумағы
арқылы бутилді калий ксантогенатының транзитін бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2000 жылғы 15 маусымдағы
N 894 қаулысына
1-қосымша
"АССОRD MARKETING LIMITED" компаниясы
2000 жылғы 7 наурыздағы N 26-483 юр келісім-шартқа
сәйкес Ресей федерациясынан "Алмалық ТМК" ААҚ-ға
(Алмалық қаласы, Ташкент облысы) беретін тауарлардың саны
---------------------------------------------------------------------------
Тауардың     ! Келісім-шарт ! Тоннасының  ! Жалпы құны   ! Беру мерзімі
атауы       !бойынша көлемі! бағасы АҚШ  !АҚШ долларымен!
!     (тн)     ! долларымен  !              !
---------------------------------------------------------------------------
Бутилді немесе       400.0          1240.0        496000.0      2000 жылы
изобутилді калий
ксантогенаты
90%-ға қайта
есептегендегі
ГОСТ 7927-75
---------------------------------------------------------------------------

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан ксантогената калия бутилового из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2000 года N 894
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан ксантогената калия бутилового в Республику Узбекистан для открытого акционерного общества "Алмалыкский ГМК" (город Алмалык Ташкентской обл.), поставляемого Компанией "АССОRD MARKETING LIMITED" (город Дублин, Ирландская Республика) по контракту N 26-483 юр от 7 марта 2000 года, в количестве согласно приложению 1.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки груза железнодорожным транспортом через территорию Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с Правилами перевозок опасных грузов (приложение 2) Соглашения о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными правовыми актами, в соответствии с графиком отгрузки по маршруту перемещения согласно приложению 2.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом ксантогената калия бутилового через территорию Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 июня 2000 года N 894
Количество товаров, поставляемых Компанией
"АССОRD MARKETING LIMITED" из Российской Федерации для ОАО
"Алмалыкский ГМК" (город Алмалык Ташкентской обл.)
согласно контракту N 26-483 юр от 7 марта 2000 года
---------------------------------------------------------------------------
Наименование     ! Объем по  ! Цена за  !  Общая    !  Сроки поставки
товара        ! контракту ! тонну в  !стоимость в!
!  (тонна)  ! долл.    !   долл.   !
!           ! США      !   США     !
---------------------------------------------------------------------------
Ксантогенат калия      400.0      1240.0    496000.0      2000 год
бутилового или
изобутилового в
перерасчете на 90%
ГОСТ 7927-75
---------------------------------------------------------------------------

Барлығы                                         496000.0
---------------------------------------------------------------------------
Ескерту: Бағалары Өзбек темір жолының Ахангаран станциясына дейін
жеткізу шартымен көрсетілген.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2000 жылғы 15 маусымдағы
N 894 қаулысына
2-қосымша
2000 жылы берiлетiн бутилдi калий ксантогенатының қозғалыс бағыты
Бутилдi калий ксантогенатының қозғалысы мынадай бағыттар бойынша
жүзеге асырылады:
Жөнелту станциясы: Манихино-1, Мәскеу темiр жолы;
Жеткiзу станциясы: Ахангаран, Өзбек темiр жолы;
Шекарадан өту станциясы: Илецк-1, Шеңгелдi (Қазақстан).
Алушы: "Алмалық ТМК" ААҚ; 702400 Өзбекстан, Ташкент облысы, Алмалық
қаласы.
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.

Всего                                       496000,0
---------------------------------------------------------------------------
Примечание. Цены указаны на условиях поставки СРТ до станции
Ахангаран Узбекской железной дороги.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 июня 2000 года N 894
Маршрут перемещения ксантогената калия бутилового
для поставок в 2000 году
Маршрут перемещения ксантогената калия бутилового осуществляется по следующему направлению:
Станция отправления: Манихино-1 Московской железной дороги; Станция назначения: Ахангаран Узбекской железной дороги; Станция погранперехода: Илецк-1, Ченгельды (Казахстан).
Получатель: ОАО "Алмалыкский ГМК", 702400 Узбекистан, Ташкентская область, город Алмалык.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)