2000 жылы бюджеттiк қаражат бөлу есебiнен гидрометеорологиялық ақпарат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 16 маусым N 903
"Қазгидромет" және "Қазавиамет" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 2 наурыздағы N 185 P990185_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған, қосымшаға сәйкес 2000 жылы бюджеттiк қаражат
бөлу есебiнен "Қазгидромет" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны оларға
гидрометеорологиялық ақпарат беретiн орталық және жергiлiктi атқарушы
органдардың, ұйымдардың тiзбесi мен оның көлемi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 16 маусымдағы
N 903 қаулысымен
бекітілген
2000 жылы бюджеттiк қаражат есебiнен "Қазгидромет" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны оларға гидрометеорологиялық ақпарат беретiн
орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, ұйымдардың
тiзбесi мен оның көлемi
---------------------------------------------------------------------------
Орталық және жергілікті !  Гидрометеорологиялық      !  Беру     !Жеткізу
атқарушы органдар,      !        ақпарат             !кезеңдері  !тәсілі
ұйымдар                 !                            !           !
---------------------------------------------------------------------------
1              !               2            !     3     !      4
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы    Күнделікті метеорологиялық    Жыл бойы   Факси.
Президентінің Әкімшілігі  бюллетень, ауа райының ай                мильдік
сайынғы бюллетені, 2-3                   байланыс
күнге ауа райын болжау,
ауа райын бір аптаға болжау,
Астана, Алматы қалалары
бойынша осы күнге және бір
тәулікке ауа райын болжау,
апатты және қауіпті
гидрометеорологиялық          Қауіп
құбылыстардың тұтқиыл         туындаған
туындауын ескерту             жағдайда
Қазақстан Республикасы            Бұл да                 Бұл да      Бұл да
Премьер-Министрінің
Кеңсесі
Қазақстан Республикасының Күнделікті метеорологиялық    Жыл бойы     Бұл да
Төтенше жағдайлар         бюллетень, күнделікті
жөніндегі агенттігі       гидрологиялық бюллетень,
апатты және қауіпті
гидрометеорологиялық          Қауіп
құбылыстардың тұтқиыл         туындаған
туындауын ескерту             жағдайда
Қазақстан Республикасының Күнделікті метеорологиялық    Жыл бойы     Бұл да
Ауыл шаруашылығы          бюллетень,
министрлігі               апатты және қауіпті
гидрометеорологиялық          Қауіп
құбылыстардың тұтқиыл         туындаған
туындауын ескерту             жағдайда
Қазақстан Республикасының         Бұл да                 Бұл да      Бұл да
Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі
Қазақстан Республикасының         Бұл да                 Бұл да      Бұл да
Қорғаныс министрлігі
Қазақстан Республикасының         Бұл да                 Бұл да      Бұл да
Көлік және коммуникациялар
министрлігі
Қазақстан Республикасының         Бұл да                 Бұл да      Бұл да
Ішкі істер министрлігі
Қазақстан Республикасының         Бұл да                 Бұл да      Бұл да
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Қазақстан Республикасының Күнделікті метеорологиялық     Бұл да      Бұл да
Табиғи ресурстар және     бюллетень, күнделікті
қоршаған ортаны қорғау    гидрологиялық бюллетень,
министрлігі               апатты және қауіпті
гидрометеорологиялық          Қауіп
құбылыстардың тұтқиыл         туындаған
туындауын ескерту,            жағдайда
табиғи ортаның (су, ауа,      Жыл бойы   Почталық
жер, радиоэкология) жағдайы              байланыс
туралы ай сайынғы
экологиялық бюллетень,
экстремальдық жоғары ластану
(ЭЖЛ) деңгейлері, жоғарғы
ластану (ЖЛ) деңгейлері,
қауіпті құбылыстар (ҚҚ)
туралы жедел ақпарат
"Қазақстан теледидары     Апатты және қауіпті гидро.    Қауіп      Телефон.
мен радиосы"              метеорологиялық құбылыстар.   туындаған  онограм.
республикалық             дың тұтқиыл туындауын         жағдайда   ма
корпорациясы              ескерту
Астана қаласының әкімі           Бұл да                   Бұл да    Бұл да
Алматы қаласының әкімі           Бұл да                   Бұл да    Бұл да
Облыстардың әкімдері             Бұл да                   Бұл да    Бұл да
---------------------------------------------------------------------------
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.

О предоставлении гидрометеорологической информации за счет бюджетных ассигнований в 2000 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2000 года N 903
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 года N 185 P990185_ "О создании Республиканских государственных предприятий "Казгидромет" и "Казавиамет" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень центральных и местных исполнительных органов, организаций и объем гидрометеорологической информации, предоставляемой им Республиканским государственным предприятием "Казгидромет" за счет бюджетных ассигнований в 2000 году, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 2000 года N 903
Перечень
центральных и местных исполнительных органов, организаций и объем
гидрометеорологической информации, предоставляемой им Республиканским
государственным предприятием "Казгидромет" за счет бюджетных ассигнований
в 2000 году
---------------------------------------------------------------------------
Центральные и местные !Гидрометеорологическая !Периодичность!Способ
исполнительные органы,!    информация         !  подачи     !доставки
организации           !
---------------------------------------------------------------------------
1              !           2           !       3     !      4
---------------------------------------------------------------------------
Администрация        Ежедневный              В течение     Факсимильная
Президента Республики метеорологический         года        связь
Казахстан           бюллетень,ежемесячный
бюллетень погоды,
прогноз погоды на 2-3
сутки, прогноз погоды
на неделю, прогноз
погоды по г.г.Астане и
Алматы на текущий день
и сутки,
штормовые                В случае
предупреждения о          угрозы
возможности
возникновения опасных
и стихийных гидрометео-
рологических явлений
---------------------------------------------------------------------------
Канцелярия Премьер-      То же                    То же          То же
Министра Республики
Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
Агентство Республики   Ежедневный             В течение          То же
Казахстан по           метеорологический        года
чрезвычайным           бюллетень,
ситуациям              ежедневный
гидрологический
бюллетень,
штормовые              В случае
предупреждения о        угрозы
возможности
возникновения опасных
и стихийных гидро-
метеорологических
явлений
---------------------------------------------------------------------------
Министерство           Ежедневный             В течение        То же
сельского хозяйства    метеорологический        года
Республики Казахстан   бюллетень,
штормовые              В случае
предупреждения о        угрозы
возможности
возникновения
опасных и стихийных
гидрометеорологических
явлений
---------------------------------------------------------------------------
Министерство           Ежедневный             В течение        Факсимиль-
энергетики,            метеорологический        года           ная связь
индустрии и            бюллетень,
торговли Республики    штормовые              В случае
Казахстан              предупреждения о        угрозы
возможности
возникновения опасных
и стихийных гидро-
метеорологических
явлений
---------------------------------------------------------------------------
Министерство обороны    То же                   То же            То же
Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
Министерство            То же                   То же            То же
транспорта и
коммуникаций
Республики
Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
Министерство             То же                   То же            То же
внутренних дел
Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
Комитет национальной     То же                   То же             То же
безопасности
Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
Министерство             Ежедневный              То же             То же
природных ресурсов       метерологический
и охраны окружающей      бюллетень,
среды Республики         ежедневный
Казахстан                гидрологический
бюллетень,
штормовые               В случае
предупреждения           угрозы
о возможности
возникновения
опасных и стихийных
гидрометеорологических
явлений,
ежемесячный             В течение      Почтовая
экологический             года          связь
бюллетень о состоянии
природной среды (вода,
воздух, земля,
радиоэкология),
оперативная информация
об экстремально-высоких
уровнях загрязнения
(ЭВЗ), высоких уровнях
загрязнения (ВЗ),
опасных явлениях (ОЯ)
---------------------------------------------------------------------------
Республиканская          Штормовые                В случае     Телефоно-
корпорация               предупреждения о          угрозы       грамма
"Телевидение и           возможности
радио Казахстана"        возникновения
опасных и стихийных
гидрометеорологических
явлений
---------------------------------------------------------------------------
Аким г.Астаны            То же                     То же        То же
---------------------------------------------------------------------------
Аким г.Алматы            То же                     То же        То же
---------------------------------------------------------------------------
Акимы областей           То же                     То же        То же
---------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)