Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 және 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 3 шілде N 1007
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай
өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарындағы:
реттік нөмірлері 30 және 31-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 35-1 және 35-2-жолдармен
толықтырылсын:
"35-1 "Халықтың көші-   Көші-қон    маусым шілде тамыз
қоны туралы"      агенттігі,
Қазақстан         Еңбекмині
Республикасының   СІМ, ІІМ
Заңына өзгеріс-
Z970204_
тер мен толық-
тырулар енгізу
туралы
35-2  Босқындар         Көші-қон    маусым шілде тамыз
туралы            агенттігі,
Еңбекмині,
СІМ, ІІМ, ҰҚК
(келісім бойынша)";
2)
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2)-тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің
2002.04.24. N 470 қаулысымен.
P020470_
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Бағарова Ж.А
Орынбекова Д.Қ.

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220 и от 7 марта 2000 года N 367
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 1007
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля
2000 года N 220
P000220_
"О Плане законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 2000 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2000 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 30 и 31, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 35-1 и 35-2, следующего
содержания:
"35-1 О внесении          Агентство по        июнь июль август
изменений и         миграции,
дополнений          Минтрудсоцзащиты,
в Закон             МИД, МВД
Республики
Казахстан
Z970204_
"О миграции
населения"
35-2  О беженцах          Агентство по        июнь июль август
миграции,
Минтрудсоцзащиты,
МИД, МВД, КНБ (по
согласованию)                      ";
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 24
апреля 2002 г. N 470
P020470_
)
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)