Қазақстан Республикасының Үкіметі мен "RJK International Trading LTD" компаниясы арасындағы инвестициялар тарту туралы 2000 жылғы 20 сәуірдегі келісім-шартты іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 7 шілде N 1030
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамы (бұдан әрi - "Азық-түлiк корпорациясы" ЖАҚ) Қазақстан Республикасының Үкiметi мен "Любавичи қозғалысы" директораты және "RJK International Trading LTD" компаниясы (бұдан әрi - "RJK" компаниясы) арасындағы 2000 жылғы 20 сәуiрдегi келiсiм-шартқа сәйкес "RJK" компаниясына мемлекеттiк экспорттық ресурстардың 50 000 (елу мың) тонна астығын берсiн.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Е.Ә. Өтембаев 2000 жылғы 1 қыркүйекке дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметi мен "RJK" компаниясы арасындағы инвестициялар тарту туралы 2000 жылғы 20 сәуiрдегi келiсiм-шартты орындау жөнiндегi iс-шаралар жоспарын, сондай-ақ 2000 жылғы қыркүйек-желтоқсан кезеңiне "RJK" компаниясына мемлекеттiк экспорттық ресурстардың астығын беру кестесiн бекiтсiн.
3. "RJK" компаниясының Астана қаласы объектiлерiнiң құрылысын қаржыландыру жөнiндегi ниетi назарға алынсын.
Астана қаласының әкiмiне "RJK" компаниясымен келiсiм бойынша
компаниядан алынған гранттардың есебiнен Астана қаласы объектiлерiнiң
құрылысын жергiлiктi бюджеттiң қаражатынан мақсаты қаржыландыру туралы
"RJK" компаниясымен келiсiм жасау ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары Е.Ә. Өтембаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О мерах по реализации контракта по привлечению инвестиций между Правительством Республики Казахстан и компанией "RJK International Trading LTD" от 20 апреля 2000 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2000 года N 1030
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация" (далее - ЗАО "Продкорпорация") в соответствии с контрактом между Правительством Республики Казахстан и Директором "Движение Любавичи" и компанией "RJK International Trading LTD" (далее - компания "RJK") от 20 апреля 2000 года поставить 50 000 (пятьдесят тысяч) тонн зерна государственных экспортных ресурсов компании "RJК".
2. Заместителю Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаеву Е.А. в срок до 1 сентября 2000 года утвердить План мероприятий по выполнению контракта по привлечению инвестиций между Правительством Республики Казахстан и компанией "RJK" от 20 апреля 2000 года, а также график поставок зерна государственных экспортных ресурсов компании "RJK" на период с сентября по декабрь 2000 года.
3. Принять к сведению намерение компании "RJK" о финансировании строительства объектов г. Астаны.
Рекомендовать акиму г. Астаны заключить с компанией "RJK" соглашение о целевом, по согласованию с компанией "RJК", финансировании из средств местного бюджета строительства объектов г. Астаны за счет полученных от компании грантов.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)