Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 8 шілде N 1036
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының Z990357_ 24-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 P991872_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 530-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізілсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлiмiнде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобындағы "25544576" деген сан "25584149" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" iшкi функциясындағы "3514059" деген сан "3545984" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" iшкi функциясы 101 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi" әкімшісi бойынша "374294" деген сан "403961" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" iшкі функциясы 101 "Қазақстан Республикасы Президентінiң Әкiмшiлiгі" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "322272" деген сан "351939" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" iшкi функциясы 101 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгі" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы 1 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "322272" деген сан "351939" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" iшкi функциясы 104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" әкiмшісi бойынша "207337" деген сан "208252" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" iшкi функциясы 104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Кеңсесi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "207337" деген сан "208252" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2000 года N 1036
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 530) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "25544576" заменить цифрой "25584149";
в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "3514059" заменить цифрой "3545984";
по гос. учреждению 101 "Администрация Президента Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "374294" заменить цифрой "403961";
по гос. учреждению 101 "Администрация Президента Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 1 "Административные расходы" цифру "322272" заменить цифрой "351939";
по гос. учреждению 101 "Администрация Президента Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 1 "Административные расходы", подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "322272" заменить цифрой "351939";
по гос. учреждению 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "207337" заменить цифрой "208252";
по гос. учреждению 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 1 "Административные расходы" цифру "207337" заменить цифрой "208252";

1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлді, атқарушы және басқа органдар" iшкi функциясы 104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы 1 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "207337" деген сан "208252" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" iшкi функциясы 694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы" әкiмшісi бойынша "1881447" деген сан "1891780" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" iшкi функциясы 694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы" әкiмшісi бойынша 78 "Мемлекеттiк органдарды ақпараттандыру жөнiндегі бағдарламаны iске асыру" бағдарламасы бойынша "9680" деген сан "20013" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 2 "Қаржылық қызмет" iшкi функциясындағы "15126805" деген сан "15125692" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 2 "Қаржылық қызмет" iшкi функциясы 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "5089469" деген сан "5088881" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 2 "Қаржылық қызмет" iшкi функциясы 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшілiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "1413896" деген сан "1413308" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 2 "Қаржылық қызмет" iшкi функциясы 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы 1 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "338296" деген сан "337708" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 2 "Қаржылық қызмет" iшкi функциясы 219 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "9909964" деген сан "9909439" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 2 "Қаржылық қызмет" iшкi функциясы 219 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кiрiс министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "4788867" деген сан "4788342" деген санмен ауыстырылсын;

по гос. учреждению 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 1 "Административные расходы", подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "207337" заменить цифрой "208252";
по гос. учреждению 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "1881447" заменить цифрой "1891780";
по гос. учреждению 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан" подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 78 "Реализация программы по информатизации государственных органов" цифру "9680" заменить цифрой "20013";
в подфункции 2 "Финансовая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "15126805" заменить цифрой "15125692";
по гос. учреждению 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" подфункции 2 "Финансовая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "5089469" заменить цифрой "5088881";
по гос. учреждению 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" подфункции 2 "Финансовая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 1 "Административные расходы" цифру "1413896" заменить цифрой "1413308";
по гос. учреждению 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" подфункции 2 "Финансовая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 1 "Административные расходы", подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "338296" заменить цифрой "337708";
по гос. учреждению 219 "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" подфункции 2 "Финансовая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "9909964" заменить цифрой "9909439";
по гос. учреждению 219 "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" подфункции 2 "Финансовая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 1 "Административные расходы" цифру "4788867" заменить цифрой "4788342";

1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 2 "Қаржылық қызмет" iшкi функциясы 219 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшілік шығыстар" бағдарламасы 32 "Кеден комитетiнiң аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "110577" деген сан "110052" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" ішкi функциясындағы "1304943" деген сан "1313933" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 9 "Жалпы сипаттағы басқа да мемлекеттік қызмет көрсетулер" iшкi функциясындағы "97769" деген сан "97540" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 9 "Жалпы сипаттағы басқа да мемлекеттiк қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "97769" деген сан "97540" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 9 "Жалпы сипаттағы басқа да мемлекеттік қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 225 "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "81144" деген сан "80915" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 9 "Жалпы сипаттағы басқа да мемлекеттік қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 225 "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлiгі" әкiмшісi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы 1 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "81144" деген сан "80915" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобындағы "16523772" деген сан "16523543" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" iшкi функциясындағы "15503864" деген сан "15503635" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" iшкi функциясы 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгі" әкiмшiсi бойынша "11012540" деген сан "11012311" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" iшкi функциясы 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 76 "Елдiң қорғаныс қабiлетiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша "10990940" деген сан "10990711" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобының 1 "Әскери мұқтаждар" iшкi функциясы 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгі" әкiмшісi бойынша 76 "Елдiң қорғаныс қабiлетiн қамтамасыз ету" бағдарламасы 1 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "200000" деген сан "199771" деген санмен ауыстырылсын;

по гос. учреждению 219 "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" подфункции 2 "Финансовая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 1 "Административные расходы", подпрограмме 32 "Аппарат Таможенного комитета" цифру "110577" заменить цифрой "110052";
в подфункции 5 "Планирование и статистическая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "1304943" заменить цифрой "1313933";
в подфункции 9 "Прочие государственные услуги общего характера" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "97769" заменить цифрой "97540";
по гос. учреждению 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие государственные услуги общего характера" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "97769" заменить цифрой "97540";
по гос. учреждению 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие государственные услуги общего характера" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 1 "Административные расходы" цифру "81144" заменить цифрой "80915";
по гос. учреждению 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие государственные услуги общего характера" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 1 "Административные расходы", подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "81144" заменить цифрой "80915";
в функциональной группе 2 "Оборона" цифру "16523772" заменить цифрой "16523543";
в подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "15503864" заменить цифрой "15503635";
по гос. учреждению 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "11012540" заменить цифрой "11012311";
по гос. учреждению 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона", по программе 76 "Обеспечение обороноспособности страны" цифру "10990940" заменить цифрой "10990711";
по гос. учреждению 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона", по программе 76 "Обеспечение обороноспособности страны", подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "200000" заменить цифрой "199771";

3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобындағы "27159928" деген сан "27121597" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 1 "Құқыққорғау қызметі" iшкi функциясындағы "15089434" деген сан "14954693" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 1 "Құқыққорғау қызметі" iшкi функциясы 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "15089434" деген сан "14954693" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 1 "Құқыққорғау қызметi" iшкi функциясы 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "4552141" деген "4551684" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 1 "Құқыққорғау қызметi" iшкi функциясы 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы 1 "Орталық органның аппараты" кiші бағдарламасы бойынша "798386" деген сан "797929" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 1 "Құқыққорғау қызметi" iшкi функциясы 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 32 "Нашақорлыққа қарсы күрес жөнiндегі бағдарлама" бағдарламасы бойынша "4600" деген сан "316" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 1 "Құқыққорғау қызметi" iшкi функциясы 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 41 "Есiрткiмен және есiрткi бизнесiмен күресудiң мемлекеттiк бағдарламасы 130000" деген бағдарламасы алынып тасталсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 2 "Құқықтық қызмет" iшкi функциясындағы "3203939" деген сан "3203710" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 2 "Құқықтық қызмет" iшкi функциясы 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "3203939" деген сан "3203710" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 2 "Құқықтық қызмет" iшкi функциясы 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "502104" деген сан "501875" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 2 "Құқықтық қызмет" iшкi функциясы 221 "Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы 1 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "112504" деген сан "112275" деген санмен ауыстырылсын;

в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "27159928" заменить цифрой "27121597";
в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "15089434" заменить цифрой "14954693";
по гос. учреждению 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "15089434" заменить цифрой "14954693";
по гос. учреждению 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность", по программе 1 "Административные расходы" цифру "4552141" заменить цифрой "4551684";
по гос. учреждению 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность", по программе 1 "Административные расходы", подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "798386" заменить цифрой "797929";
по гос. учреждению 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность", по программе 32 "Программа по борьбе с наркотизмом" цифру "4600" заменить цифрой "316";
по гос. учреждению 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" программу 41 "Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом 130000" исключить;
в подфункции 2 "Правовая деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "3203939" заменить цифрой "3203710";
по гос. учреждению 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" подфункции 2 "Правовая деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "3203939" заменить цифрой "3203710";
по гос. учреждению 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" подфункции 2 "Правовая деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность", по программе 1 "Административные расходы" цифру "502104" заменить цифрой "501875";
по гос. учреждению 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" подфункции 2 "Правовая деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность", по программе 1 "Административные расходы", подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "112504" заменить цифрой "112275";

3 "Қоғамдық тәртіп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 4 "Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету қызметі" iшкi функциясындағы "1869571" деген сан "1829571" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 4 "Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету қызметі" iшкi функциясындағы 502 "Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы" әкiмшiсiнiң алдынан мынадай мазмұндағы 101 әкiмшiсiмен, 33 бағдарламасымен толықтырылсын: "101 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшілiгі 3000
33 Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегі шаралар 3000";
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 4 "Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету қызметi" iшкi функциясындағы мынадай мазмұндағы 609 "Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегi мемлекеттік комиссиясы 43000" әкiмшiсi 1 "Әкiмшiлiк шығыстар 29667" бағдарламасы, 1 "Орталық органның аппараты 29667" кiшi бағдарламасы, 31 "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегi шаралар 3000" бағдарламасы, 78 "Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөнiндегi бағдарламаны iске асыру 10333" бағдарламасы алынып тасталсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету қызметі" iшкi функциясындағы "6581463" деген сан "6718102" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету қызметi" iшкi функциясындағы 611 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi агенттiгi" әкiмшiсінің 31 "Агенттіктің құрылуына байланысты жабдықтау" бағдарламасынан кейiн мынадай мазмұндағы 616 әкiмшiсiмен, 1 бағдарламасымен, 1 кiшi бағдарламасымен, 30 бағдарламасымен толықтырылсын: "616 Қазақстан Республикасының Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi агенттігi 136639
1 Әкiмшілiк шығыстар 6639
1 Орталық органның аппараты 6639
30 Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi
мемлекеттiк бағдарламасы 130000";
5 "Денсаулық сақтау функционалдық тобындағы "7954032" деген сан "7953803" деген санмен ауыстырылсын;
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобының 9 "Денсаулық сақтау саласындағы басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясындағы "2695818" деген сан "2695589" деген санмен ауыстырылсын;
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобының 9 "Денсаулық сақтау саласындағы басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 612 "Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау iсi жөнiндегі агенттiгі" әкiмшiсi бойынша "2695818" деген сан "2695589" деген санмен ауыстырылсын;

в подфункции 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "1869571" заменить цифрой "1829571";
в подфункции 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" перед гос. учреждением 502 "Генеральная Прокуратура Республики Казахстан" дополнить гос. учреждением 101, программой 33 следующего содержания: "101 Администрация Президента Республики Казахстан 3000
33 Мероприятия по борьбе с коррупцией 3000";
в подфункции 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" гос. учреждение 609 "Государственная комиссия Республики Казахстан по борьбе с коррупцией 43000", программу 1 "Административные расходы 29667", подпрограмму 1 "Аппарат центрального органа 29667", программу 31 "Мероприятия по борьбе с коррупцией 3000", программу 78 "Реализация программы по информатизации государственных органов 10333" исключить;
в подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "6581463" заменить цифрой "6718102";
в подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" после программы 31 "Оснащение в связи с созданием Агентства" гос. учреждения 611 "Агентство Республики Казахстан по защите государственных секретов" дополнить гос. учреждением 616, программой 1, подпрограммой 1 и программой 30 следующего содержания: "616 Агентство Республики Казахстан по борьбе с наркоманией и наркобизнесом 136639
1 Административные расходы 6639
1 Аппарат центрального органа 6639
30 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом 130000";
в функциональной группе 5 "Здравоохранение" цифру "7954032" заменить цифрой "7953803";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения" функциональной группы 5 "Здравоохранение" цифру "2695818" заменить цифрой "2695589";
по гос. учреждению 612 "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения" подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения" функциональной группы 5 "Здравоохранение" цифру "2695818" заменить цифрой "2695589";

5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобының 9 "Денсаулық сақтау саласындағы басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 612 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегі агенттiгі" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "25480" деген сан "25251" деген санмен ауыстырылсын;
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобының 9 "Денсаулық сақтау саласындағы басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 612 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгі" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы 1 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасы бойынша "25480" деген сан "25251" деген санмен ауыстырылсын;
8 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобындағы "4586132" деген сан "4585577" деген санмен ауыстырылсын;
8 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобының 2 "Спорт және туризм" iшкi функциясындағы "747577" деген сан "748165" деген санмен ауыстырылсын;
8 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобының 2 "Спорт және туризм" iшкi функциясы 613 "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi" әкiмшісi бойынша "747577" деген сан "748165" деген санмен ауыстырылсын;
8 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобының 2 "Спорт және туризм" iшкi функциясы 613 "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшілiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "20384" деген сан "20972" деген санмен ауыстырылсын;
8 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстік" функционалдық тобының 2 "Спорт және туризм" iшкi функциясы 613 "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi" әкімшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы 1 "Орталық органның аппараты" бойынша "20384" деген сан "20972" деген санмен ауыстырылсын;
8 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобының 9 "Мәдениеттi, спортты және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясындағы "284497" деген сан "283354" деген санмен ауыстырылсын;
8 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобының 9 "Мәдениетті, спортты және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "284497" деген сан "283354" деген санмен ауыстырылсын;
8 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобының 9 "Мәдениетті, спортты және ақпараттық кеңiстiкті ұйымдастыру жөнiндегi басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "119856" деген сан "118713" деген санмен ауыстырылсын;

по гос. учреждению 612 "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения" подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения" функциональной группы 5 "Здравоохранение", по программе 1 "Административные расходы" цифру "25480" заменить цифрой "25251";
по гос. учреждению 612 "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения" подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения" функциональной группы 5 "Здравоохранение", по программе 1 "Административные расходы", подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "25480" заменить цифрой "25251";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт и информационное пространство" цифру "4586132" заменить цифрой "4585577";
в подфункции 2 "Спорт и туризм" функциональной группы 8 "Культура, спорт и информационное пространство" цифру "747577" заменить цифрой "748165";
по гос. учреждению 613 "Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту" подфункции 2 "Спорт и туризм" функциональной группы 8 "Культура, спорт и информационное пространство" цифру "747577" заменить цифрой "748165";
по гос. учреждению 613 "Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту" подфункции 2 "Спорт и туризм" функциональной группы 8 "Культура, спорт и информационное пространство", по программе 1 "Административные расходы" цифру "20384" заменить цифрой "20972";
по гос. учреждению 613 "Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту" подфункции 2 "Спорт и туризм" функциональной группы 8 "Культура, спорт и информационное пространство", по программе 1 "Административные расходы", подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "20384" заменить цифрой "20972";
в подфункции 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства" функциональной группы 8 "Культура, спорт и информационное пространство" цифру "284497" заменить цифрой "283354";
по гос. учреждению 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства" функциональной группы 8 "Культура, спорт и информационное пространство" цифру "284497" заменить цифрой "283354";
по гос. учреждению 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства" функциональной группы 8 "Культура, спорт и информационное пространство", по программе 1 "Административные расходы" цифру "119856" заменить цифрой "118713";

8 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстік" функционалдық тобының 9 "Мәдениеттi, спортты және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегі басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгі" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы 1 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "65856" деген сан "64713" деген санмен ауыстырылсын;
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобындағы "10197883" деген сан "10197654" деген санмен ауыстырылсын;
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобының 9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясындағы "1743868" деген сан "1743639" деген санмен ауыстырылсын;
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобының 9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі" әкімшiсi бойынша "888542" деген сан "888313" деген санмен ауыстырылсын;
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобының 9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгі" әкiмшiсi бойынша 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "852904" деген сан "852675" деген санмен ауыстырылсын;
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобының 9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы басқа да қызмет көрсетулер" iшкi функциясы 212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" әкiмшiсi 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы 1 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасы бойынша "73504" деген сан "73275" деген санмен ауыстырылсын.
2) осы қаулының қосымшасына сәйкес көрсетiлген қаулыға 2-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлiмiнде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер" функционалдық тобының 3 "Сыртқы саясат қызметі" iшкi функциясы 102 "Қазақстан Республикасы Парламентінiң Шаруашылық басқармасы" әкiмшiсiнiң 30 "Еуропарламентпен жұмыс iстеу жөнiндегi комитеттің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша "Үлестiк қатысу" деген сөздер "Шаралар" деген сөзбен ауыстырылсын;

по гос. учреждению 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства" функциональной группы 8 "Культура, спорт и информационное пространство", по программе 1 "Административные расходы", подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "65856" заменить цифрой "64713";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" цифру "10197883" заменить цифрой "10197654";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды" функциональной группы 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" цифру "1743868" заменить цифрой "1743639";
по гос. учреждению 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды" функциональной группы 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" цифру "888542" заменить цифрой "888313";
по гос. учреждению 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды" функциональной группы 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды", по программе 1 "Административные расходы" цифру "852904" заменить цифрой "852675";
по гос. учреждению 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды" функциональной группы 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды", по программе 1 "Административные расходы", подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "73504" заменить цифрой "73275";
2) приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
3) в приложении 3 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
по гос. учреждению 102 "Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан" подфункции 3 "Внешнеполитическая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера", по программе 30 "Обеспечение деятельности Комитета по работе с Европарламентом" слова "Долевое участие" заменить словом "Мероприятия";

3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 1 "Құқыққорғау қызметi" iшкi функциясы 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгі" әкiмшісi бойынша 41 "Есiрткiмен және есiрткi бизнесiмен күресудiң мемлекеттік бағдарламасы Шаралар" деген сөздер алынып тасталсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 4 "Заңды және құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету қызметi" ішкi функциясындағы 502 "Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы" әкiмшiсiнiң алдында мынадай мазмұндағы 101 әкiмшiсiмен, 33 бағдарламасымен толықтырылсын: "101 Қазақстан Республикасы Президентінiң Әкiмшiлiгі
33 Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
жөнiндегi шаралар Шаралар"
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 4 "Заңды және құқықтық тәртіптi қамтамасыз ету қызметi" iшкi функциясындағы 609 "Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегi мемлекеттік комиссиясы" әкiмшісi, 1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы, 1 "Орталық органның аппараты Ұстау" кiшi бағдарламасы, 31 "Сыбайлас жемқорлықпен күрес жөнiндегі шаралар Шаралар" бағдарламасы, 78 "Мемлекеттiк органдарды ақпараттандыру жөнiндегi бағдарламаны iске асыру Мем. тапсырыс" бағдарламасы алынып тасталсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету қызметi" iшкi функциясындағы 611 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi агенттiгi" әкiмшiсiнiң 31 "Агенттiктiң құрылуына байланысты жабдықтау" бағдарламасынан кейiн мынадай мазмұндағы 616
әкiмшiсiмен, 1 бағдарламасымен, 1 кiшi бағдарламасымен, 30 бағдарламасымен
толықтырылсын:
"616 Қазақстан Республикасының Нашақорлыққа және есiрткi
бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi
1  Әкiмшілік шығыстар
1 Орталық органың аппараты                                     Ұстау
30 Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне
қарсы күрестiң мемлекеттік бағдарламасы                      Шаралар"
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 8 шілдедегі
N 1036 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылға 7 желтоқсандағы
N 1872 қаулысына
2-қосымша
Республикалық бюджеттік бағдарламалар мен кіші бағдарламалардың тізбесі
(кезең-кезеңімен қаржыландыру)
(мың теңге)
---------------------------------------------------------------------------
Функционалдық топ                 !          Қаржыландыру
Ішкі функция                    !----------------------------------------
Әкімші              Атауы    ! Сомасы  ! I кезең !II кезең !III кезең

по гос. учреждению 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" программу "41 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом Мероприятия" исключить;
в подфункции 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" перед гос. учреждением 502 "Генеральная Прокуратура Республики Казахстан" дополнить гос. учреждением 101 и программой 33 следующего содержания: "101 Администрация Президента Республики Казахстан
33 Мероприятия по борьбе с коррупцией Мероприятия";
в подфункции 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" гос. учреждение 609 "Государственная комиссия Республики Казахстан по борьбе с коррупцией", программу 1 "Административные расходы", подпрограмму 1 "Аппарат центрального органа Содержание", программу 31 "Мероприятия по борьбе с коррупцией Мероприятия", программу 78 "Реализация программы по информатизации государственных органов Гос.заказ" исключить;
в подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" после программы 31 "Оснащение в связи с созданием Агентства" гос. учреждения 611 "Агентство Республики Казахстан по защите
государственных секретов" дополнить гос. учреждением 616, программой 1,
подпрограммой 1 и программой 30 следующего содержания:
"616 Агентство Республики Казахстан по борьбе с наркоманией и
наркобизнесом
1  Административные расходы
1  Аппарат центрального органа                     Содержание
30 Государственная программа борьбы с наркоманией и
наркобизнесом                                             Мероприятия".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2000 г. N 1036
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 г. N 1872
Перечень республиканских бюджетных программ и подпрограмм
(финансирование поэтапно)
(тыс. тенге)
---------------------------------------------------------------------------
Функциональная группа              !          Финансирование
Подфункция                      !--------------------------------------
Учреждение       Наименование! Сумма   ! I этап  ! II этап !III этап

Бағдарлама                 !         ! 01.04.  ! 01.07.  ! 01.10.
Кіші бағдарлама          !         !2000 ж.  ! 2000 ж. ! 2000 ж.
---------------------------------------------------------------------------
1      !            2         !    3    !   4     !   5     !    6
---------------------------------------------------------------------------
Барлығы     10 677 173 3 711 381 3 356 589 3 609 203
1           Жалпы сипаттағы мемле.
кеттік қызмет
көрсетулер              1 988 891   550 000   566 133   872 758
2         Қаржылық қызмет         1 698 320
219     Қазақстан Республика.
сының Мемлекеттік
кіріс министрлігі       1 695 276
32   Салық әкімшілігін жүр.
гізуді жаңғырту           350 325
81 Республикалық бюджеттен   350 325                       350 325
қоса қаржыландыру есе.
бінен жобаны жүзеге
асыру
41   Кеден бекеттерінің
құрылысы                  519 997   250 000   269 997
42   Кеден органдарын мате.
риалдық-техникалық жағы.
нан қамтамасыз ету        824 954   200 000   200 000   424 954
311     Қазақстан Республикасы.
ның Инвестициялар жөнін.
дегі агенттігі              2 000
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру     2 000               1 000     1 000
610     Қазақстан Республикасы.
ның Мемлекеттік сатып
алу жөніндегі агенттігі       544
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру       544                 544
660     Қазақстан  Республикасы.
ның Бағалы қағаздар жө.
ніндегі ұлттық комиссиясы     500
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру       500                 500
5         Жоспарлау және статисти.
калық қызмет              278 761
216     Қазақстан Республикасы.
ның Экономика министрлігі     888
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру       888                 888
604     Қазақстан Республикасы.
ның Стратегиялық жос.
парлау жөніндегі
агенттігі                     204
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру       204                 204
606     Қазақстан Республикасы.
ның Статистика жөніндегі
агенттігі                 277 669
31   Республиканың әлеуметтік-
экономикалық жағдайы ту.
ралы деректердің ақпарат.
тық-статистикалық базала.
рын құру                  260 062
31 Ақпараттық-статистикалық
мәліметтер базасын құру   260 062    100 000    80 000   80 062
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру    17 607                8 000    9 607
9         Жалпы сипаттағы өзге
мемлекеттік қызмет
көрсетулер                 11 810
225     Қазақстан Республикасы.
ның Білім және ғылым
министрлігі                11 810
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі

Программа                  !         !с 01.04. !с 01.07. !с 01.10.
Подпрограмма             !         !2000 г.  !2000 г.  !2000 г.
---------------------------------------------------------------------------
1      !                 2    !    3    !   4     !   5     !    6
---------------------------------------------------------------------------
Всего       10 677 173 3 711 381 3 356 589 3 609 203
1           Государственные услуги
общего характера        1 988 891   550 000   566 133   872 758
2         Финансовая деятельность 1 698 320
219     Министерство
государственных
доходов                 1 695 276
32   Модернизация налогового
администрирования         350 325
81 Реализация проекта за     350 325                       350 325
счет софинансирования
из республиканского
бюджета
41   Строительство
таможенных постов         519 997   250 000   269 997
42   Материально-техническое
обеспечение таможенных
органов                   824 954   200 000   200 000   424 954
311     Агентство Республики
Казахстан по инвестициям    2 000
78   Реализация программы по
информатизации
государственных органов     2 000               1 000     1 000
610     Агентство Республики
Казахстан по
государственным закупкам      544
78   Реализация программы по
информатизации
государственных органов       544                 544
660     Национальная комиссия
Республики Казахстан по
ценным бумагам                500
78   Реализация программы по
информатизации
государственных органов       500                 500
5         Планирование и
статистическая
деятельность              278 761
216     Министерство экономики
Республики Казахстан          888
78   Реализация программы по
информатизации
государственных органов       888                 888
604     Агентство по
стратегическому
планированию Республики
Казахстан                     204
78   Реализация программы по
информатизации
государственных органов       204                 204
606     Агентство Республики
Казахстан по статистике   277 669
31   Создание информационно-
статистических баз
данных о социально-
экономическом положении
республики                260 062
31 Создание информационно-
статистических баз
данных                    260 062    100 000    80 000   80 062
78   Реализация программы по
информатизации
государственных органов    17 607                8 000    9 607
9         Прочие государственные
услуги общего характера    11 810
225     Министерство образования
и науки Республики
Казахстан                  11 810
78   Реализация программы по

бағдарламаны іске асыру    11 810                5 000    6 810
3           Қоғамдық тәртіп және
қауіпсіздік             1 245 000    600 000   275 000  370 000
1         Құқыққорғау қызметі     1 120 000
201     Қазақстан Республикасы.
ның Ішкі істер
министрлігі             1 120 000
36   Материалдық-техникалық
базаны нығайту            250 000    250 000
42   Тергеу изоляторларын
салу, оларды қайта құру
және күрделі жөндеуден
өткізу                    870 000    290 000   210 000  370 000
3         Сот қызметі               125 000
501     Қазақстан Республикасы.
ның Жоғарғы соты          125 000
31   Әкімшілік ғимаратының
құрылысын аяқтау          125 000     60 000    65 000
5           Денсаулық сақтау           30 000     30 000
9         Денсаулық сақтау саласын.
дағы басқа қызмет
көрсетулер                 30 000
612     Қазақстан Республикасы.
ның Денсаулық сақтау ісі
жөніндегі агенттігі        30 000
31   Медициналық жабдықтар мен
санитарлық көлікті орта.
лықтандырылған түрде
сатып алу                  30 000     30 000
6           Әлеуметтік қамсыздандыру
және әлеуметтік көмек      67 375               21 580  45 795
9         Әлеуметтік көмек және
әлеуметтік қамтамасыз ету
салаларындағы өзге де
қызмет көрсетулер          67 375
213     Қазақстан Республикасы.
ның Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігі                30 214
51   Зейнетақы мен жәрдемақы
тағайындау жөніндегі
облыстық өкілдіктерді
жабдықтау                  23 550                       23 550
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру     6 664                3 000   3 664
605     Қазақстан Республикасы.
ның Көші-қон және демо.
графия жөніндегі агенттігі 37 161
31   Агенттіктің құрылуына
байланысты жабдықтау       37 161               18 580  18 581
8           Мәдениет, спорт және
ақпараттық кеңістік         1 139                1 139
2         Спорт және туризм           1 139
613     Қазақстан Республикасы.
ның туризм және спорт
жөніндегі агенттігі         1 139
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру     1 139                1 139
10          Ауыл, су, орман, балық
шаруашылығы мен қоршаған
ортаны қорғау             365 439   50 000     262 466  52 973
2         Су шаруашылығы            100 466
218     Қазақстан Республикасы.
ның Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны
қорғау министрлігі        100 466
44   Суағарларды қайта құру
және олардың құрылысы     100 466              100 466
5         Қоршаған ортаны қорғау    244 210
218     Қазақстан Республикасы.
ның Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны

информатизации             11 810                5 000    6 810
государственных органов
3           Общественный порядок и
безопасность            1 245 000    600 000   275 000  370 000
1         Правоохранительная
деятельность            1 120 000
201     Министерство внутренних
дел Республики
Казахстан               1 120 000
36   Укрепление материально-
технической базы          250 000    250 000
42   Строительство,
реконструкция и
капитальный ремонт
следственных изоляторов   870 000    290 000   210 000  370 000
3         Судебная деятельность     125 000
501     Верховный Суд Республики
Казахстан                 125 000
31   Завершение строительства
административного
здания                    125 000     60 000    65 000
5           Здравоохранение            30 000     30 000
9         Прочие услуги в области
здравоохранения            30 000
612     Агентство Республики
Казахстан по делам
здравоохранения            30 000
31   Централизованный закуп
медицинского оборудования
и санитарного транспорта   30 000     30 000
6           Социальное обеспечение и
социальная помощь          67 375               21 580  45 795
9         Прочие услуги в области
социальной помощи и
социального обеспечения    67 375
213     Министерство труда
и социальной защиты
населения Республики
Казахстан                  30 214
51   Оснащение областных
представительств по
назначению пенсий и
пособий                    23 550                       23 550
78   Реализация программы
по информатизации
государственных органов     6 664                3 000   3 664
605     Агентство по миграции
и демографии Республики
Казахстан                  37 161
31   Оснащение в связи с
созданием Агентства        37 161               18 580  18 581
8           Культура, спорт и
информационное
пространство                1 139                1 139
2         Спорт и туризм              1 139
613     Агентство Республики
Казахстан по туризму
и спорту                    1 139
78   Реализация программы по
информатизации
государственных органов     1 139                1 139
10          Сельское, водное, лесное,
рыбное хозяйство и охрана
окружающей среды          365 439   50 000     262 466  52 973
2         Водное хозяйство          100 466
218     Министерство природных
ресурсов и охраны
окружающей среды
Республики Казахстан      100 466
44   Реконструкция и
строительство водоводов   100 466              100 466
5         Охрана окружающей среды   244 210
218     Министерство природных
ресурсов и охраны
окружающей среды

қорғау министрлігі        244 210
32   Табиғи ресурстардың
мемлекеттік кадастрлары
деректерінің автоматтан.
дырылған ақпараттық ба.
засын жасау                40 000                       40 000
57   Республикалық деңгейдегі
табиғи қорғау объектіле.
рін салуға және қайта
құруға қатысу             200 000   50 000     150 000
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру     4 210                2 000   2 210
9         Ауыл, су, орман, балық
шаруашылығы мен қоршаған
ортаны қорғау саласында.
ғы басқа қызметтер         20 763
212     Қазақстан Республикасы.
ның Ауыл шаруашылығы
министрлігі                20 763
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру    20 763               10 000   10 763
11          Өнеркәсіп, энергетика,
құрылыс және жер қойнауын
пайдалану                 594 605              179 605  415 000
1         Өнеркәсіп                 540 000
232     Қазақстан Республикасы.
ның Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі    540 000
32   Қарағанды көмір бассейн.
інде шахталарды жабу      240 000                       240 000
9    36   Мемлекеттік резервті
қалыптастыру және сақтау  300 000
32 Негізгі капиталды
толықтыру                 300 000              150 000  150 000
3         Жер қойнауын пайдалану     50 000
218     Қазақстан Республикасы.
ның Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны
қорғау министрілігі        50 000
38   Жер қойнауы және жер
қойнауын пайдаланушылар
туралы ақпараттық базаны
жасау және автоматтандыру  50 000                25 000  25 000
9         Өнеркәсіп, энергетика,
құрылыс және жер қойнауын
пайдалану салаларындағы
басқада қызмет көрсетулер   4 605
232     Қазақстан Республикасы.
ның Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі      4 605
78  Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру     4 605               4 605
12          Көлік және байланыс     5 424 058 2 431 381 1 900 000 1 092 677
1         Автомобиль көлігі       5 263 895
215     Қазақстан Республикасы.
ның Көлік және коммуни.
кациялар министрлігі    5 263 895
34   Республикалық деңгейде
жол жүйесін пайдалану   4 512 514
12 Автомобиль жолдарының
жұмыс істеуін
қамтамасыз ету          4 512 514 1 780 000 1 800 000  932 514
36   Республикалық маңызы
бар автомобиль жолдарын
салу және қайта құру      751 381
30 Павлодар-Қарағанды жо.
лының айналмалы учаске.
сін салу                  100 000   50 000    50 000
31 Оңтүстік Қазақстан
облысындағы Қызылескер-
Киров автомобиль жолын
салу                      651 381  601 381    50 000
9         Көлік және байланыс
салаларындағы басқа
қызмет көрсетулер         160 163
215     Қазақстан Республикасы.
ның Көлік және коммуни.
кациялар министрлігі      160 163
50   Аумақтық органдарды
бақылау-өлшеу құралда.

Республики Казахстан      244 210
32   Создание информационной
автоматизированной базы
данных "Государственные
кадастры природных
ресурсов"                  40 000                       40 000
57   Участие в строительстве
и реконструкции
природоохранных объектов
на республиканском уровне 200 000   50 000     150 000
78   Реализация программы по
информатизации
государственных органов     4 210                2 000   2 210
9         Прочие услуги в области
сельского, водного,
лесного, рыбного
хозяйства и охраны
окружающей среды           20 763
212     Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан                  20 763
78   Реализация программы
по информатизации
государственных органов    20 763               10 000   10 763
11          Промышленность,
строительство и
недропользование          594 605              179 605  415 000
1         Промышленность            540 000
232     Министерство энергетики,
индустрии и торговли
Республики Казахстан      540 000
32   Закрытие шахт
Карагандинского
угольного бассейна        240 000                       240 000
9    36   Формирование и хранение
государственного резерва  300 000
32 Пополнение основного
капитала                  300 000              150 000  150 000
3         Недропользование           50 000
218     Министерство природных
ресурсов и охраны
окружающей среды
Республики Казахстан       50 000
38   Создание и автоматизация
информационной базы о
недрах и
недропользователях         50 000                25 000  25 000
9         Прочие услуги в сфере
промышленности,
энергетики, строительства
и недропользования          4 605
232     Министерство энергетики,
индустрии и торговли
Республики Казахстан        4 605
78  Реализация программы
по информатизации
государственных органов     4 605               4 605
12          Транспорт и связь       5 424 058 2 431 381 1 900 000 1 092 677
1         Автомобильный
транспорт               5 263 895
215     Министерство транспорта
в коммуникаций
Республики Казахстан    5 263 895
34   Эксплуатация дорожной
системы на
республиканском уровне  4 512 514
12 Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог     4 512 514 1 780 000 1 800 000  932 514
36   Строительство и
реконструкция
автомобильных дорог
республиканского
значения                  751 381
30 Строительство участка
кольцевой объездной
дороги Павлодар-
Караганда                 100 000   50 000    50 000
31 Строительство
автомобильной дороги
Кызыласкер-Кировский в
Южно-Казахстанской
области                   651 381  601 381    50 000
9         Прочие услуги в сфере
транспорта и связи        160 163
215     Министерство транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан      160 163
50   Оснащение территориальных
органов контрольно-
измерительным

рымен жабдықтау           160 163                      160 163
13          Басқалар                   60 666                666    60 000
2         Ауа-райын болжау қызметі   10 000
218     Қазақстан Республикасы.
ның Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны
қорғау министрлігі         10 000
42   Гидрометеорологиялық
байқау қызметтерін
техникалық жағынан қайта
жарақтандыру               10 000                        10 000
3         Кәсіпкерлік қызметті
қолдау және бәсекелестік.
ті қорғау                  50 666
615     Қазақстан Республикасы.
ның Табиғи монополияларды
реттеу, бәсекелестікті
қорғау және шағын бизнесті
қолдау жөніндегі агенттігі 50 666
30   Шағын бизнесті дамыту мен
қолдаудың мемлекеттік
бағдарламасы               50 000                        50 000
78   Мемлекеттік органдарды
ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру       666                666
15          Ресми трансферттер        900 000    50 000  150 000    700 000
1         Ресми трансферттер        900 000
130     Алматы қаласының әкімі    900 000
18   Республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер    900 000
30 Алматы қаласындағы метро
құрылысы                  100 000    50 000   50 000
31 Әлеуметтік сала объекті.
лерін сейсмикалық
күшейту жөніндегі
жұмыстарды жүргізу        100 000            100 000
32 Алматы қаласының инфра.
структурасын дамыту       700 000                      700 000
___________________________________________________________________________
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

оборудованием             160 163                      160 163
13          Прочие                     60 666                666    60 000
2         Службы прогноза погоды     10 000
218     Министерство природных
ресурсов и охраны
окружающей среды
Республики Казахстан       10 000
42   Техническое
перевооружение служб
гидрометеорологического
наблюдения                 10 000                        10 000
3         Поддержка
предпринимательской
деятельности               50 666
615     Агентство Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий,
защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса   50 666
30   Государственная программа
развития и поддержки
малого бизнеса             50 000                        50 000
78   Реализация программы по
информатизации
государственных органов       666                666
15          Официальные трансферты    900 000    50 000  150 000    700 000
1         Официальные трансферты    900 000
130     Аким г. Алматы            900 000
18   Трансферты из
республиканского бюджета  900 000
30 Строительство
метрополитена в
г. Алматы                 100 000    50 000   50 000
31 Проведение работ по
сейсмоусилению объектов
социальной сферы          100 000            100 000
32 Развитие инфрастуктуры
г. Алматы                 700 000                      700 000
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)