Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 ақпандағы 241 және 2000 жылғы 17 сәуірдегі N 558 қаулыларына өзгерістер енгізу, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 мамырдағы N 660 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 шілде N 1107
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір қаулыларына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 55 жылдығын мерекелеуге Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 ақпандағы N 241 P000241_ қаулысына:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы "147 600 000 (бір жүз қырық жеті миллион алты жүз мың) теңге" деген сөздер "134 811 400 (бір жүз отыз төрт миллион сегіз жүз он бір мың төрт жүз) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 сәуірдегі N 588
P000588_
қаулысына:
1-тармақтағы "100 (жүз) миллион теңге" деген сөздер "57 (елу жеті)
миллион теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 мамырдағы N 660
P000660_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2000 года N 241 и от 17 апреля 2000 года N 588, признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2000 года N 660
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1107
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2000 года N 241 P000241_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан на празднование 55-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов":
в подпункте 1) пункта 1 слова "147 600 000 (сто сорок семь миллионов шестьсот тысяч) тенге" заменить словами "134 811 400 (сто тридцать четыре миллиона восемьсот одиннадцать тысяч четыреста) тенге";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2000 года N 588 P000588_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "100 (сто) миллионов тенге" заменить словами "57 (пятьдесят семь) миллионов тенге".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2000 года N 660 P000660_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)