Қостанай облысының Торғай аймағындағы әлеуметтік-экономикалық ахуалды жақсарту жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 шілде N 1109
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Z990357_ Заңының 8-бабына сәйкес, 2000/2001 жылдарғы от жағылатын маусымға дайындықты қамтамасыз етуге байланысты Қостанай облысының Торғай аймағындағы әлеуметтік-экономикалық ахуалды одан әрі тұрақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қостанай облысының облыстық бюджетінен республикалық бюджетке бюджеттік алуларды жүзеге асыру 2000 жылдың 25 желтоқсанына дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
осы қаулының 1-тармағын іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын;
2000 жылдың 25 желтоқсанынан бастап Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 4 мамырдағы N 528
P990528_
қаулысымен бекітілген Облыстық
бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен республикалық
бюджетке бюджеттік алулардың мерзімділігін қамтамасыз ету тәртібінің
6-тармағына сәйкес, бюджеттік алулар бойынша пайда болған жете
төлемеушілік толығымен өндіріліп алынғанға дейін Қостанай облысының
облыстық бюджетінен республикалық бюджетке бюджеттік алуларды жүргізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О мерах по улучшению социально-экономической ситуации в Торгайском регионе Костанайской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1109
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе", в целях дальнейшей стабилизации социально-экономической ситуации в Торгайском регионе Костанайской области, связанной с обеспечением подготовки к отопительному сезону 2000/2001 года, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Приостановить до 25 декабря 2000 года осуществление бюджетных изъятий из областного бюджета Костанайской области в республиканский бюджет.
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
принять меры по реализации пункта 1 настоящего постановления;
начиная с 25 декабря 2000 года, производить бюджетные изъятия из областного бюджета Костанайской области в республиканский бюджет в соответствии с пунктом 6 Правил обеспечения периодичности бюджетных изъятий из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в республиканский бюджет, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 1999 года N 528 P990528_ , до полного
взыскания образовавшейся недоплаты по бюджетным изъятиям.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)