Мемлекеттік органдарда мемлекеттік Кәсіпорындар мен ұйымдардың ортақ жіктегішін енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 шілде N 1130. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.04.30. N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.04.30 N 352 (2010.08.13 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Мемлекеттік органдарды стандарттаудың, олардың өзара іс-қимылының тиімділігін арттыру және заңды тұлғалар, филиалдар мен өкілдіктер туралы ақпараттың дұрыстығын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі және Мемлекеттік кіріс министрлігі 2000 жылдың 1 қазанына дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі Стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі комитетінің 1999 жылғы 5 шілдедегі N 10 қаулысымен бекітілген мемлекеттік Кәсіпорындар мен ұйымдардың ортақ жіктегішін (КҰОЖ) тиісінше Заңды тұлғалардың мемлекеттік тіркеліміне, Филиалдар мен өкілдіктердің тізіліміне және Салық төлеушілердің мемлекеттік тізіліміне енгізсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы органдары, ведомстволары, сондай-ақ өзге де мемлекеттік органдары (келісім бойынша) заңды тұлғалар бойынша дерекқор құрған және жүргізген жағдайда мемлекеттік Кәсіпорындар мен ұйымдардың ортақ жіктегішін (КҰОЖ) қолданатын болсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внедрении государственного Общего классификатора предприятий и организаций в государственных органах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1130. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 352
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
В целях повышения эффективности стандартизации, взаимодействия государственных органов и обеспечения достоверности информации о юридических лицах, филиалах и представительствах Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Агентству Республики Казахстан по статистике, Министерству юстиции и Министерству государственных доходов Республики Казахстан в срок до 1 октября внедрить государственный Общий классификатор предприятий и организаций (ОКПО), утвержденный постановлением Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 10, соответственно в Государственный регистр юридических лиц, Реестр филиалов и представительств и Государственный реестр налогоплательщиков.
2. Центральным и местным исполнительным органам, ведомствам Республики Казахстан, а также иным государственным органам (по согласованию), в случае создания и ведения баз данных по юридическим лицам, применять государственный Общий классификатор предприятий и организаций (ОКПО).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан