Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 маусымдағы N 746 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 шілде N 1144
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік астық ресурстары және "Астық сатып алу және ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін қолдау жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 P980998_ қаулысына сәйкес "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамы сатып алған астықтың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 маусымдағы N 746 P990746_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" жабық акционерлік қоғамымен бірлесіп "Астық сатып алу және ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін қолдау жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 қаулысына сәйкес "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамы сатып алған 110 000 тонна көлемдегі азық-түліктік астықты кейін қалған бөлігін республикалық бюджеттің кірісіне есептеу арқылы, 1999 жылдың екінші-төртінші тоқсандарында мемлекеттік астық ресурстарын сақтауға ақы төлеуге бағыттасын";
2) 3-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және
сауда министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі комитеті"
деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі"
деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 4-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 1999 года N 746
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1144
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 1999 года N 746 P990746_ "О некоторых вопросах государственных ресурсов зерна и зерна, закупленного закрытым акционерным обществом "Продовольственная контрактная корпорация" в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998 P980998_ "О некоторых мерах по закупке зерна и поддержке сельскохозяйственных товаропроизводителей" следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с закрытым акционерным обществом "Фонд развития малого предпринимательства" направить продовольственное зерно в объеме 110 000 тонн, закупленное закрытым акционерным обществом "Продовольственная контрактная корпорация" в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998 P980998_ "О некоторых мерах по закупке зерна и поддержке сельскохозяйственных товаропроизводителей", на оплату хранения государственных ресурсов зерна в течение второго-четвертого кварталов 1999 года с последующим зачислением оставшейся части в доход республиканского бюджета";
2) в пункте 3 слова "Комитету по государственным материальным
резервам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики
Казахстан" заменить словами "Министерству сельского хозяйства Республики
Казахстан";
3) пункт 4 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)