Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 наурыздағы N 339 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 шілде N 1152
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының аумағында Мұнай өнімдерінің айналымын мемлекеттік реттеуді күшейту жөніндегі бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 наурыздағы N 339 P000339_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 13-14, 129-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, Қазақстан Республикасы аумағында
Мұнай өнімдерінің айналымын мемлекеттік реттеуді күшейту жөніндегі
бағдарламаны жүзеге асыру туралы іс-шаралардың тізбесінде:
реттік нөмірлері 1.1, 1.2, 1.3, 2.2, 2.3, 2.6, 2.8, 2.9, 2.10
жолдардағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2000 жылдың ІІІ тоқсаны.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 339
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1152
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 339 P000339_ "О Программе по усилению государственного регулирования оборота нефтепродуктов на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 13-14, ст. 129) следующие изменения:
в Перечне мероприятий по реализации Программы по усилению государственного регулирования оборота нефтепродуктов на территории Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в строках, порядковые номера 1.1, 1.2, 1.3, 2.2, 2.3, 2.6, 2.8, 2.9,
2.10, графу 4 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2000 г."
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)