2000 жылдың аңшылық маусымына арналған жабайы аңдарды аулаудың лимиттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 3 тамыз N 1180
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы"
Қазақстан Республикасының
Z933300_
Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының
Үкіметі қаулы етеді:
1. 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес 2000 жылдың аңшылық маусымына
арналған жабайы аңдарды аулаудың лимиттері бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 3 тамыздағы
N 1180 қаулысына
1-қосымша
Тұяқты жануарлардың аңшылық түрлері мен аюдың саны және оларды аулаудың
2000 жылдың аңшылық маусымына арналған лимиті
(бас)
------------------------------------------------------------------
Рет! Облыстардың  !               Жануарлардың түрлері
N !    атауы     !-----------------------------------------------
!              ! Бұлан     !Асыл тұқым.!  Елік     !Қабан
!              !           !ды бұғы    !           !
!              !-----!-----!-----!-----!-----!-----!-----!-----
!              !саны !аулау!саны !аулау!саны !аулау!саны !аулау!
!              !     !лими.!     !лими.!     !лими.!     !лими.!
!              !     !ті   !     !ті   !     !ті   !     !ті   !
------------------------------------------------------------------
1  Ақмола         302   -     726   73    3990  120   250    12
2  Ақтөбе           9   -                  190    6   226     7
3  Алматы                    3008   90    3582  107  1850   102
4  Атырау                                             257     8
5  Шығыс
Қазақстан     1033   -    1622   50    7886  158   595    18
6  Жамбыл                                  462   14   455    14
7  Батыс
Қазақстан       40   -                  729    -   647    -
8  Қарағанды       43   -                  446    9   673    20
9  Қызылорда                                          968    29
10  Қостанай       164   -                 2813   84   264     8
11  Павлодар       106   -                 1280   38
12  Солтүстік
Қазақстан       42   -       136   5   6890   138  139     4
13  Оңтүстік
Қазақстан                               173     5  548    16
----------------------------------------------------------------------
Жиыны         1739   -     5492  218  28441   679 6872    238
Алу проценті                     4,0          2,4         3,5
(таблицаның жалғасы)
----------------------------------------------------
Рет! Облыстардың!         Жануарлардың түрлері
N !   атауы    !-----------------------------------
!            !Сібір тау  ! Құдыр     !    Аю
!            ! ешкісі    !           !
!            !-----!-----!-----!-----!-----!-----
!            !саны !аулау!саны !аулау!саны !аулау
!            !     !лими.!     !лими.!     !лими.
!            !     !ті   !     !ті   !     !ті
----------------------------------------------------
1  Ақмола
2  Ақтөбе

Об утверждении лимитов добычи диких животных на сезон охоты 2000 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1180
В соответствии с Законом Республики Казахстан Z933300_ "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить лимиты добычи диких животных на сезон охоты 2000 года согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1180
Численность и лимит добычи охотничьих видов
копытных животных и медведя на сезон охоты 2000 года
(особей)
------------------------------------------------------------------
N  !Наименование  !               Виды животных                     (См.
п/п!областей      !----------------------------------------------- продол-
!              !Лось       !Благородный!Косуля     !Кабан       жение
!              !           !олень      !           !            таблицы)
!              !-----!-----!-----!-----!-----!-----!-----!-----
!              !чис- !лимит!чис- !лимит!чис- !лимит!чис- !лимит!
!              !лен- !добы-!лен- !добы-!лен- !добы-!лен- !добы-!
!              !ность!чи   !ность!чи   !ность!чи   !ность!чи   !
------------------------------------------------------------------
1  Акмолинская    302   -     726   73    3990  120   250    12
2  Актюбинская      9   -                  190    6   226     7
3  Алматинская               3008   90    3582  107  1850   102
4  Атырауская                                         257     8
5  Восточно-
Казахстанская 1033   -    1622   50    7886  158   595    18
6  Жамбылская                              462   14   455    14
7  Западно-
Казахстанская   40   -                  729    -   647    -
8  Карагандинская  43   -                  446    9   673    20
9  Кызылординская                                     968    29
10  Костанайская   164   -                 2813   84   264     8
11  Павлодарская   106   -                 1280   38
12  Северо-
Казахстанская   42   -       136   5   6890   138  139     4
13  Южно-
Казахстанская                           173     5  548    16
----------------------------------------------------------------------
Итого         1739   -     5492  218  28441   679 6872    238
Процент изъятия                     4,0          2,4         3,5
(Продолжение таблицы)
----------------------------------------------------
N  !Наименование!               Виды животных
п/п!областей    !-----------------------------------
!            !Сибирский  !Кабарга    !Медведь
!            !горный     !           !
!            !козел      !           !
!            !-----!-----!-----!-----!-----!-----
!            !чис- !лимит!чис- !лимит!чис- !лимит
!            !лен- !добы-!лен- !добы-!лен- !добы-
!            !ность!чи   !ность!чи   !ность!чи
----------------------------------------------------
1  Акмолинская
2  Актюбинская

3  Алматы        10530  526
4  Атырау
5  Шығыс
Қазақстан       416   21   360   15    1100  60
6  Жамбыл          688   69
7  Батыс
Қазақстан
8  Қарағанды
9  Қызылорда
10  Қостанай
11  Павлодар
12  Солтүстік
Қазақстан
13  Оңтүстік
Қазақстан       934   93
----------------------------------------------------------------------
Жиыны          12568 709   360   15    1100   60
Алу проценті         5,6         4,2          5,4
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 3 тамыздағы
N 1180 қаулысына
2-қосымша
Терісі бағалы аңдардың саны және оларды аулаудың
2000 жылдың аңшылық маусымына арналған лимиті
(мың дана)
------------------------------------------------------
Рет! Облыстардың  !   Суыр    !Ондатр     !Бұлғын
N !    атауы     !           !           !
!              !-----!-----!-----!-----!-----!-----
!              !саны !аулау!саны !аулау!саны !аулау
!              !     !лими.!     !лими.!     !лими.
!              !     !ті   !     !ті   !     !ті
------------------------------------------------------
1  Ақмола         566,4  28,3  22,0  2,2
2  Алматы          24,2   1,2  21,0  2,1
3  Атырау                      52,5  5,2
4  Шығыс
Қазақстан       94,5   4,7  25,0  2,5   3,5   0,5
5  Жамбыл          22,3        30,2  3,0
6  Қарағанды      164,0   8,2   1,0  0,1
7  Қызылорда                    0,4   -
8  Қостанай        49,4   2,5  36,9  3,7
9  Павлодар        64,6   3,2
10  Солтүстік
Қазақстан        0,2         2,8  0,3
11  Оңтүстік
Қазақстан                    0,6
Жиыны          985,6  48,1 192,4 19,1   3,5   0,5
Алу проценті           4,9        9,9        14,3
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 3 тамыздағы
N 1180 қаулысына
3-қосымша
Құстардың саны және оларды аулаудың 2000 жылдың
аңшылық маусымына арналған лимиті
(дана)
-------------------------------------------
Рет! Облыстардың  !Саңырау құр!  Қырғауыл
N !    атауы     !           !
!              !-----!-----!-----!-----
!              !саны !аулау!саны !аулау
!              !     !лими.!     !лими.
!              !     !ті   !     !ті
------------------------------------------
1  Ақмола         1101    33
2  Алматы                     68484  3000
3  Шығыс
Қазақстан      3360   101
4  Жамбыл                     34975   600
5  Қызылорда                  17764   300
6  Оңтүстік
Қазақстан                   9194   200
Жиыны          4461   134 130417   4100
Алу проценті          3,0           3,1
____________________________________________
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

3  Алматинская   10530  526
4  Атырауская
5  Восточно-
Казахстанская   416   21   360   15    1100  60
6  Жамбылская      688   69
7  Западно-
Казахстанская
8  Карагандинская
9  Кызылординская
10  Костанайская
11  Павлодарская
12  Северо-
Казахстанская
13  Южно-
Казахстанская   934   93
----------------------------------------------------------------------
Итого          12568 709   360   15    1100   60
Процент изъятия         5,6         4,2          5,4
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1180
Численность и лимит добычи пушных зверей
на сезон охоты 2000 года
(тыс.особей)
------------------------------------------------------
N  !Наименование  !Сурок      !Ондатра    !Соболь
п/п!областей      !           !           !
!              !-----!-----!-----!-----!-----!-----
!              !чис- !лимит!чис- !лимит!чис- !лимит
!              !лен- !добы-!лен- !добы-!лен- !добы-
!              !ность!чи   !ность!чи   !ность!чи
------------------------------------------------------
1  Акмолинская    566,4  28,3  22,0  2,2
2  Алматинская     24,2   1,2  21,0  2,1
3  Атырауская                  52,5  5,2
4  Восточно-
Казахстанская   94,5   4,7  25,0  2,5   3,5   0,5
5  Жамбылская      22,3        30,2  3,0
6  Карагандинская 164,0   8,2   1,0  0,1
7  Кызылординская               0,4   -
8  Костанайская    49,4   2,5  36,9  3,7
9  Павлодарская    64,6   3,2
10  Северо-
Казахстанская    0,2         2,8  0,3
11  Южно-
Казахстанская                0,6
Итого          985,6  48,1 192,4 19,1   3,5   0,5
Процент изъятия           4,9        9,9        14,3
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1180
Численность и лимит добычи пернатой дичи
на сезон охоты 2000 года
(особей)
-------------------------------------------
N  !Наименование  !Глухарь    !Фазан
п/п!областей      !           !
!              !-----!-----!-----!-----
!              !чис- !лимит!чис- !лимит
!              !лен- !добы-!лен- !добы-
!              !ность!чи   !ность!чи
------------------------------------------
1  Акмолинская    1101    33
2  Алматинская                68484  3000
3  Восточно-
Казахстанская  3360   101
4  Жамбылская                 34975   600
5  Кызылординская             17764   300
6  Южно-
Казахстанская               9194   200
Итого          4461   134 130417   4100
Процент изъятия          3,0           3,1
____________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)