Шығыс Қазақстан облысының Курчатов қаласын жылумен жабдықтау мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 4 тамыз N 1202
Шығыс Қазақстан облысының Курчатов қаласын жылумен жабдықтауды тұрақтандыру мен сызбасын оңтайландыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының жылу көздерiн қатты отынға көшiру жұмыстарын қаржыландыру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Ресей Федерациясының Үкiметi мен Қазақстан Республикасының Үкiметi
арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Ядролық материалдарды ұқсату кезiндегi
ынтымақтастық және өзара есеп айырысу туралы келiсiмге сәйкес ядролық
оқ-дәрiлердi ұқсатудан түскен қаражаттан Шығыс Қазақстан облысының әкiмiне
80 (сексен) миллион теңге бөлiнсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.

О вопросах теплоснабжения города Курчатова Восточно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2000 года N 1202
В целях стабилизации и оптимизации схем теплоснабжения города Курчатова Восточно-Казахстанской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан о финансировании работ по переводу теплоисточников города Курчатова Восточно-Казахстанской области на твердое топливо.
2. Выделить акиму Восточно-Казахстанской области 80 (восемьдесят) миллионов тенге из средств, получаемых от утилизации ядерных материалов в соответствии с Соглашением между Правительством Российской Федерации и Правительством Республики Казахстан о сотрудничестве и взаимных расчетах
при утилизации ядерных боеприпасов от 20 января 1995 года.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)