Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 8 қыркүйектегі N 1335 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 тамыздағы N 1214 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 ақпандағы N 159 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.19 N 159 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттiк құпиялармен жұмыс iстеудi талап ететiн кәсiптiк орта және кәсiптiк жоғары бiлiм мамандықтарының Тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 8 қыркүйектегi N 1335 P991335_ қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген, Мемлекеттiк құпиялармен жұмыс
iстеудi талап ететiн орта және жоғары кәсiптiк бiлiм мамандықтарының
тiзбесi мынадай мазмұнда жазылсын:
"Мемлекеттiк құпиялармен жұмыс iстеудi талап ететiн кәсiптiк орта
және кәсiптiк жоғары бiлiм мамандықтарының тiзбесi
1. Кәсiптiк орта бiлiм мамандықтары:
0202 - Құқық қорғау қызметi;
1701 - Өрт қауiпсiздiгi;
2. Кәсiптiк жоғары бiлiм беру мамандықтары:
0205 - Халықаралық қатынастар;
0211 - "Жедел-криминалистикалық";
"Тергеу-криминалистикалық";
"Қылмыстық-атқару" мамандықтары бойынша құқық тану.
0714 - Халықаралық экономикалық қатынастар;
1104 - Ядролық реакторлар мен энергетикалық қондырғылар;
1701 - Өрт қауiпсiздiгi;
1705 - Төтенше жағдайларда қорғану;
2203 - Атом электр станциялары мен қондырғылары;
3201 - Қолданбалы геодезия;
3204 - Картография;
3706 - Ақпараттарды қорғау және оның қауіпсіздігі;
3909 - Ядролық-химиялық технология".
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года N 1335
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года N 1214. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2011 года № 159
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.02.2011 № 159
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8
сентября 1999 года N 1335
P991335_
"О Перечне специальностей среднего
профессионального и высшего профессионального образования, требующих
работы с государственными секретами" следующее изменение:
Перечень специальностей среднего и высшего профессионального
образования, требующих работы с государственными секретами, утвержденный
указанным постановлением, изложить в следующей редакции:
"Перечень
специальностей среднего профессионального и высшего
профессионального образования, требующих работы с
государственными секретами
1.Специальности среднего
профессионального образования:
0202 - Правоохранительная деятельность;
1701 - Пожарная безопасность;
2.Специальности высшего
профессионального образования:
0205 - Международные отношения;
0211 - Правоведение по специализациям:
"Оперативно-криминалистическая";
"Следственно-криминалистическая";
"Уголовно-исполнительская".
0714 - Международные экономические отношения;
1104 - Ядерные реакторы и энергетические установки;
1701 - Пожарная безопасность;
1705 - Защита в чрезвычайных ситуациях;
2203 - Атомные электростанции и установки;
3201 - Прикладная геодезия;
3204 - Картография;
3706 - Защита и безопасность информации;
3909 - Ядерно-химическая технология".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)