Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 7 желтоқсандағы N 1248 қаулысына толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 7 тамыз N 1215
"АКПО" акционерлiк қоғамының конкурстық iс жүргiзуін тиiмдi аяқтау мақсатында және оның мемлекеттің экономикасы үшiн маңызды стратегиялық мәнiн ескере отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "АКПО" акционерлiк қоғамы (Ақтау қаласы) туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1998 жылғы 7 желтоқсандағы N 1248 P981248_ қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгiзiлсiн:
1) 2-тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"әкiмшiлiк шығындар мен бiрiншi кезектегi кредиторлардың алдындағы мiндеттемелердiң төленбеген бөлiгiнің сомасына тең лот үшiн ең төменгi бағаны;
заңнаманың талаптарын ескере отырып бiр ғана қатысушы жағдайында өткен лот бойынша сауда-саттықты тану мүмкiндiгiн";
2) мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Конкурстық массаны сатып алушыларға:
2000 жылғы 1 желтоқсанға полистирол өндiрiсiн жаңарту үшiн жағдай жасауды қамтамасыз ету жөнiнде мiндеттемелер қабылдауға;
сауда-саттықтың нәтижелерi туралы хаттамаға қол қойылған күннен бастап объектi мен қызметшiлердi ұстау жөнiндегi барлық шығындарды төлеу жөнiнде мiндеттемелер қабылдауға;
сатып алу-сату шартының ажырамас бөлiгi болып табылатын Қазақстан Республикасының Энергетика индустрия және сауда министрлiгiмен келiсілген кесте бойынша үшінші кезектегi кредиторлардың талаптарын өтеу жөнiнде мiндеттемелер қабылдауға;
сатып алушыда кәсiпорынның өндiрiстiк қызметiн жаңғырту туралы Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен келісілген инвестициялық бағдарламаның болуына қосымша талаптар көзделсін.";
3) 4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен
сатып алушының сатып алу-сату шарты бойынша өз міндеттемелерін орындауын
бақылауды қамтамасыз етсін."
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года N 1248
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года N 1215
В целях эффективного завершения конкурсного производства акционерного общества "АКПО" и, учитывая его важное стратегическое значение для экономики государства, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года N 1248 P981248_ "Об акционерном обществе "АКПО" (город Актау)" следующие дополнения и изменение:
1) пункт 2 дополнить абзацами следующего содержания:
"минимальную цену за лот равную сумме неоплаченной части административных расходов и обязательств перед кредиторами первой очереди;
с учетом требований законодательства возможность признания торгов по лоту состоявшимися при единственном участнике.";
2) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Предусмотреть дополнительные требования к покупателям конкурсной массы:
принятие обязательств по обеспечению условий для возобновления производства полистирола к 1 декабря 2000 года;
принятие обязательств по оплате всех расходов по содержанию объекта и персонала со дня подписания протокола о результатах торгов;
принятие обязательств по погашению требований кредиторов третьей очереди по согласованному с Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан графику, являющемуся неотъемлемой частью договора купли-продажи;
наличие у покупателя согласованной с Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан инвестиционной программы о возобновлении производственной деятельности предприятия.";
3) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики
Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке
обеспечить контроль за выполнением покупателем своих обязательств по
договору купли-продажи конкурсной массы.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)