Батыс Қазақстан облысында егін жинау науқанын жанармай-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 12 тамыз N 1241
Егiн жинау жұмыстарын жүргiзу кезiнде жанармай-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету мәселелерiнде қалыптасқан жағдайға байланысты және Батыс Қазақстан облысының отандық ауыл шаруашылық тауарларын өндiрушiлерiне көмек көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi белгiленген тәртiппен:
1) Батыс Қазақстан облысының мұқтаждары үшiн 500 (бес жүз) тонна көлемiнде автомобиль бензинiн, 500 (бес жүз) тонна көлемiнде дизель отынын алдын-ала төлеу шартымен Қазақстан Республикасы мемлекеттiк материалдық резервiнен шығаруды;
2) Қазақстан Республикасы мемлекеттiк материалдық резервiне
жанармай-жағармай материалдарының жоғарыда көрсетiлген көлемдерiн 2000
жылдың 30 желтоқсанына дейiн қоюды қамтамасыз етсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары Д.К. Ахметовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О вопросах обеспечения горюче-смазочными материалами уборочной компании в Западно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1241
В связи со сложившейся ситуацией в вопросах обеспечения горюче-смазочными материалами при проведении уборочных работ и в целях оказания помощи сельскохозяйственным отечественным товаропроизводителям Западно-Казахстанской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету по государственным материальным резервам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) выпуск из государственного материального резерва Республики Казахстан автобензина в объеме 500 (пятьсот) тонн, дизельного топлива 500 (пятьсот) тонн для нужд Западно-Казахстанской области на условиях предварительной оплаты;
2) закладку в государственный материальный резерв Республики
Казахстан вышеуказанных объемов горюче-смазочных материалов до 30 декабря
2000 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д. К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)