Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 12 тамыз N 1251. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелiнетiн, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетiн тауарларға акциздер ставкасы және құмар ойын бизнесiне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 P000137_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56 -құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн: көрсетiлген қаулыға 1-қосымшадағы: "2402** Темекi бұйымдары, құрамында темекi бар басқа да бұйымдар физ.көлемi 0,75 евро/1000 дана 2 евро/1000 дана" деген жол мынадай редакцияда жазылсын: "2402** Фильтрлi темекi бұйымдары физ.көлемi 145 теңге/1000 дана 2 евро/1000 дана. Фильтрсiз темекi бұйымдары, құрамында темекi бар басқа да бұйымдар физ.көлемi 95 теңге/1000 дана 2 евро/1000дана".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1251. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 P000137_ "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 56) следующее изменение: в приложении 1 к указанному постановлению: строку "2402** Табачные изделия, прочие изделия, содержащие табак физ.объем 0,75 евро/1000 шт. 2 евро/1000 шт." изложить в следующей редакции: "2402** Табачные изделия с фильтром физ. объем 145 тенге/1000 шт. 2 евро/1000 шт. Табачные изделия без фильтра, прочие изделия, содержащие табак физ.объем 95 тенге/1000 шт. 2 евро/1000 шт." 2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А., Петрова Г.В.)