Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 17 тамыз N 1271
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872
P991872_
қаулысына мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IY "Шығыстар" бөлiмiнде:
14 "Борышқа қызмет көрсету" функционалдық тобында:
1 "Борышқа қызмет көрсету" iшкi функциясында:
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі" мемлекеттiк
мекемесiнде:
42 "Үкiметтiк борышқа қызмет көрсету" бағдарламасында:
11 "Заемдар бойынша сыйақыны (мүдденi) төлеу" кiшi бағдарламасында
3-бағандағы "46 209 078" деген сан "46 159 078" деген санмен ауыстырылсын;
30 "Заемдарды орналастырғаны үшiн комиссиялық төлемдер" кiшi
бағдарламасында 3-бағандағы "35 022" деген сан "85 022" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2000 года N 1271
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 14 "Обслуживание долга":
в подфункции 1 "Обслуживание долга":
в гос. учреждении 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
в программе 42 "Обслуживание правительственного долга":
в программе 11 "Выплата вознаграждений (интересов) по займам", в
графе 3 цифру "46 209 078" заменить цифрой "46 159 078";
в подпрограмме 30 "Выплаты комиссионных за размещение займов", в
графе 3 цифру "35 022" заменить цифрой "85 022".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)