Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 17 тамыз N 1273
Сот шешiмдерiн орындау үшiн және "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 қарашадағы Заңына Z990473_ , "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 P991408_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiне Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнің "Қаратау жеке әскерилендiрiлген отряды қазыналық кәсiпорнының қызметкерлерiне жалақы
өндiрiп алу туралы Жамбыл облысы Талас аудандық сотының 1999 жылғы
13 қазандағы шешiмiн орындау үшiн 2000 жылға арналған республикалық
бюджетте соттардың шешiмдерi бойынша Үкiмет пен орталық атқарушы
органдардың мiндеттемелерiн өтеуге Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
көзделген резервiнен 2 200 088 (екi миллион екi жүз мың сексен сегiз)
теңге бөлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2000 года N 1273
Во исполнение судебных решений и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 ноября 1999 года Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 P991408_ "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан 2 200 088 (два миллиона двести тысяч восемьдесят восемь) тенге из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на погашение обязательств Правительства и центральных исполнительных органов по решениям судов, для исполнения решения Таласского районного
суда Жамбылской области от 13 октября 1999 года о взыскании заработной
платы работникам казенного предприятия "Каратауский отдельный
военизированный отряд" Министерства промышленности и торговли Республики
Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)