"Ақмола Жаңа Құрылыс индустриясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 тамыз N 1318
"Ақмола Жаңа Құрылыс индустриясы" жауапкершiлiгі шектеулi серiктестiгінiң банкрот деп танылуына байланысты және "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Z970067_ Заңының 2-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының берiлген мемлекеттiк кепiлдiгiне орай республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражаттың қайтарылуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналарды:
1) "Ақмола Жаңа Құрылыс индустриясы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң мүлiктiк кешенiн бiрыңғай лотпен сатуды;
2) үшiншi кезектегі несие берушiлер талаптарының және әкiмшiлiк шығыстардың сомасынан төмен емес бiрыңғай лоттың ең төмен бағасын белгiлеудi;
3) өндiрiстiң технологиялық циклiнiң үздiксiздiгiн қамтамасыз етудi;
4) конкурстық басқарушыға өндiрiстiң үздiксiздiгін қамтамасыз ету мақсатында шарттар жасасу құқығын берудi көздейтiн конкурстық массаны сатудың ерекше шарттары мен тәртiбi белгiленсiн.
2. Конкурстық массаны сатып алушыларға мынадай қосымша талаптар белгiленсiн:
1) Сатып алушыда Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген мүлiктiк кешендi пайдалану жөнiндегi инвестициялық бағдарламаның болуы;
2) 1995 жылғы 24 наурызда берілген N 22-3/34016 мемлекеттік кепілдікке орай сатып алушының республикалық бюджеттен оқшауландырылған 48000000 (қырық сегiз миллион) немiс маркасы мөлшерiндегi қаражатты 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап 2017 жылдың 31 желтоқсанын қоса алғандағы кезеңде 17 жыл iшiнде қайтару жөнiнде мiндеттемелер қабылдауы;
3) "Ақмола Жаңа Құрылыс индустриясы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгінiң қызметкерлерiмен бiрге еңбек шарттарының үздiксiздiгiн қамтамасыз ету.
3. "Ақмола Жаңа Құрылыс индустриясы" жауапкершiлiгі шектеулi серiктестiгінiң мүлiктiк кешенiн сату кезiнде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен сатып алушының сатып алу-сату шарты бойынша өзiнiң мiндеттемелерiн орындауына бақылауды жүзеге асыруды қамтамасыз етсiн.
4. "Ақмола Жаңа Құрылыс индустриясы" акционерлiк қоғамының кейбiр
мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 16
маусымдағы N 775
P990775_
қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О товариществе с ограниченной ответственностью "Акмола Новая Стройиндустрия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2000 года N 1318
В связи с признанием товарищества с ограниченной ответственностью "Акмола Новая Стройиндустрия" банкротом и в целях обеспечения возврата средств, отвлеченных из республиканского бюджета в силу выданной государственной гарантии Республики Казахстан, в соответствии с пунктом 4 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 года Z970067_ "О банкротстве" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить особые условия и порядок реализации конкурсной массы, предусматривающие:
1) продажу имущественного комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Акмола Новая Стройиндустрия" единым лотом;
2) установление минимальной цены единого лота не ниже суммы требований кредиторов третьей очереди и административных расходов;
3) обеспечение непрерывности технологического цикла производства;
4) предоставление конкурсному управляющему права заключения договоров с целью обеспечения непрерывности производства.
2. Установить следующие дополнительные требования к покупателям конкурсной массы:
1) наличие у покупателя инвестиционной программы по использованию имущественного комплекса, согласованной с Министерством финансов Республики Казахстан;
2) принятие покупателем обязательств по возврату средств, отвлеченных из республиканского бюджета в силу выданной государственной гарантии от 24 марта 1995 года N 22-3/34016 в размере 48.000.000 (сорок восемь миллионов) немецких марок в течение 17 лет с первого января 2001 года по 31 декабря 2017 года;
3) обеспечение непрерывности трудовых договоров с работниками товарищества с ограниченной ответственностью "Акмола Новая Стройиндустрия".
3. При реализации имущественного комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Акмола Новая Стройиндустрия" Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить осуществление контроля за выполнением покупателем своих обязательств по договору купли-продажи.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1999 года N 775  P990775_   "Некоторые вопросы акционерного общества "Акмола Новая Стройиндустрия".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан