Тәжікстан Республикасынан Қырғыз Республикасына жарылғыш заттардың (аммонит 6жв-32 мм) Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 11 қыркүйек N 1377
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екiұдай мақсаттағы өнiмге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Тәжiкстан Республикасынан Қырғыз Республикасына "СУ-93" акционерлiк қоғамы (Бiшкек қаласы, Қырғыз Республикасы) үшiн 1999 жылғы 25 қаңтардағы N 19 келiсiм-шарт бойынша 1-қосымшаға сай "Химзауыт" акционерлiк қоғамы (Исфара қаласы, Тәжiкстан Республикасы) беретiн жарылғыш заттардың (аммонит 6жв - 32 мм) Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi қолданылып жүрген Халықаралық темiр жол жүк қатынастары туралы келiсiмге және басқа да нормативтiк құқықтық кесiмдерге сәйкес ерекше қауiпсiздiк шараларын сақтай отырып, 2-қосымшаға сай қозғалыс бағыты бойынша Қазақстан Республикасының аумағы арқылы жүктiң темiр жол көлiгiмен тасымалын жүзеге асыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен көрсетiлген жүктердiң (жарылғыш
заттардың) Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне бақылауды
қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі осы қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 11 қыркүйектегі
N 1377 қаулысына
1-қосымша
"СУ-93" акционерлік қоғамына (Бішкек қаласы, Қырғыз
Республикасы) 1999 жылғы 25 қаңтардағы N 19 келісім-шарт
бойынша "Химзауыт" акционерлік қоғамы (Исфара қаласы,
Тәжікстан Республикасы) беретін тауарлардың саны
___________________________________________________________________
Р/с  ! Тауардың   ! Өлшем   !  Саны  !  Бағасы   ! Жалпы құны
N       атауы       бірлігі             АҚШ долл.    АҚШ долл.
___________________________________________________________________
1    Аммонит         т        60,0    975.00      58500.00
6жв-32мм
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 11 қыркүйектегі
N 1377 қаулысына
2-қосымша
Жарылғыш заттардың (аммонит 6жв-32 мм)
қозғалыс бағыты
Жарылғыш заттардың (аммонит 6жв-32 мм) қозғалыс бағыты мына бағыттар
бойынша жүзеге асырылады:
Баратын станциясы: Жел-Арық (Қырғыз Республикасы);
Шекарадан өту станциясы: Арыс-Луговая (Қазақстан Республикасы);
Алушы: "СУ-93" акционерлік қоғамы (Бішкек қаласы, Қырғыз
Республикасы).
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатого вещества (аммонит 6жв-32 мм) из Республики Таджикистан в Кыргызскую Республику
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года N 1377
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан из Республики Таджикистан в Кыргызскую Республики взрывчатого вещества (аммонит 6жв-32мм), поставляемого акционерным обществом "Химзавод" (город Исфара, Республика Таджикистан) для акционерного общества "СУ-93" (город Бишкек, Кыргызская Республика), по контракту N 19 от 25 января 1999 года согласно приложению 1.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки железнодорожным транспортом груза по территории Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с действующим Соглашением о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными правовыми актами по маршруту перемещения согласно приложения 2.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом указанных грузов (взрывчатых веществ) через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
11 сентября 2000 года N 1377
Количество товаров, поставляемых акционерным
обществом "Химзавод" (город Исфара, Республика Таджикистан)
акционерному обществу "СУ-93" (город Бишкек, Кыргызская
Республика), по контракту N 19 от 25 января 1999 года
---------------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование товара   ! Един.   ! Кол-во ! Цена в  !   Общая
п/п !                        !измерения!        ! долларах! стоимость
!                        !         !        ! США     ! в долларах
!                        !         !        !         !   США
---------------------------------------------------------------------------
1    Аммонит 6жв-32мм          т       60,0     975.00    58500.00
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
11 сентября 2000 года N 1377
Маршрут перемещения взрывчатого вещества
(аммонит 6жв-32мм)
Маршрут перемещения взрывчатого вещества (аммонит 6жв-32мм)
осуществляется по следующему направлению:
Станция назначения: Джель-Арык (Кыргызская Республика);
Станция погранперехода: Арысь-Луговая (Республика Казахстан).
Получатель: акционерное общество "СУ-93" (город Бишкек,
Кыргызская Республика).
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)