Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 1404 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 P991691_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 488-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына:
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Серік Мінәуарұлы Бүркітбаев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года № 1404. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691 P991691_ "О Межведомственной комиссии по тарифной политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 488) следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по тарифной политике:
Масимова Карима Кажимкановича - Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Буркитбаева Серика Минаваровича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)