Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 2 наурыздағы N 349 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 22 қыркүйек N 1426
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Тұқымдық астықтың мемлекеттiк ресурстарын қалыптастырудың кейбiр мәселелерi және Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерiне көктемгi дала жұмыстарын жүргiзуге көмек көрсету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 2 наурыздағы N 349 P000349_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп заңнамада белгiленген тәртiппен:
"1999 жылдың егiс науқанын тұқымдық астықпен тауарлық несиелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 31 наурыздағы N 341 P990341_ қаулысына сәйкес берiлген 13 955 966 (он үш миллион тоғыз жүз елу бес мың тоғыз жүз алпыс алты) АҚШ доллары сомасындағы "Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры" жабық акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - Қор) тұқымдық несие бойынша "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамы (бұдан әрi - Қоғам) алдындағы қарызын "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамына (бұдан әрi - Корпорация) аударуды;
"Тұқымдық астықтың мемлекеттiк ресурстары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 14 қыркүйектегi N 1390 P991390_ қаулысына сәйкес тұқымдық несие бойынша берешектердi өтеудiң есебiне облыстардың әкiмдерi қайтарған және сенiмгерлiкпен басқаруға Корпорацияға берiлген 8 400 169,29 (сегiз миллион төрт жүз мың бiр жүз алпыс тоғыз бүтiн жүзден жиырма тоғыз) АҚШ доллары сомасындағы 67 600,64 (алпыс жетi мың алты жүз бүтiн жүзден алпыс төрт) тонна мөлшерiндегi тұқымдық және тауарлық астықты осы мақсатқа жұмсау арқылы Қазақстан Республикасы тұқымдық астығының мемлекеттiк ресурстарын қалыптастыруды;
Корпорацияның Қоғам алдындағы тұқымдық астықтың мемлекеттiк ресурстарын қалыптастыруға арналып нақты берiлген астықтың көлемiне сәйкес тұқымдық несие бойынша 8 400 169,29 (сегiз миллион төрт жүз мың бiр жүз алпыс тоғыз бүтiн жүзден жиырма тоғыз) АҚШ доллары сомасындағы берешегiн өтеуiн қамтамасыз етсiн";
2-тармақ алынып тасталсын;
3 және 5-тармақтардағы "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық
акционерлiк қоғамына" деген сөздер "Корпорацияға" деген сөзбен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің орынбасары Д.К. Ахметовке жүктелсiн.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 349
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1426
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 349 P000349_ "О некоторых вопросах формирования государственных ресурсов семенного зерна и мерах по оказанию помощи в проведении весенне-полевых работ сельскохозяйственным товаропроизводителям Западно-Казахстанской области" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Министерству сельского хозяйства совместно с Министерством финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
перевод долга закрытого акционерного общества "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" (далее - Фонд) перед закрытым акционерным обществом "Фонд развития малого предпринимательства" (далее - Общество) по семенной ссуде, выданной в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года N 341 "О товарном кредитовании семенным зерном посевной компании 1999 года", в сумме 13 955 966 (тринадцать миллионов девятьсот пятьдесят пять тысяч девятьсот шестьдесят шесть) долларов США закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация" (далее - Корпорация);
формирование государственных ресурсов семенного зерна Республики Казахстан путем направления на эти цели семенного и товарного зерна в количестве 67 600,64 (шестьдесят семь тысяч шестьсот целых, шестьдесят четыре сотых) тонны на сумму 8 400 169,29 (восемь миллионов четыреста тысяч сто шестьдесят девять целых, двадцать девять сотых) долларов США, возвращенных акимами областей в счет погашения задолженности по семенной ссуде и переданного Корпорации в доверительное управление согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 1999 года N 1390 "О государственных ресурсах семенного зерна";
погашение задолженности Корпорации перед Обществом по семенной ссуде на сумму 8 400 169,29 (восемь миллионов четыреста тысяч сто шестьдесят девять целых, двадцать девять сотых) долларов США, соответствующей объему зерна, фактически переданному на формирование государственных ресурсов семенного зерна";
пункт 2 исключить;
в пунктах 3 и 5 слова "закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация" заменить словом "Корпорации".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.

3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.Н.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)