Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 1985 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 16 қазан N 1528
1. "Сити Палас" кешені құрылысының жобасын іске асыру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 1985
P991985_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 1985
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года N 1528
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 1985 P991985_ "О реализации проекта строительства комплекса "Сити Палас".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Польский В.Ф.)