Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 16 қазан N 1536
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы
1 сәуiрдегi
Z990357_
Заңының 24-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан
Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872
P991872_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 530-құжат) мынадай өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшадағы:
IV "Шығыстар" бөлiмiнде:
2 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
1 "Әскери мұқтаждар" iшкi функциясында:
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Кеңсесi 235137"
әкiмшiсi және 31 "Артық қару-жарақ пен әскери техниканы сату бойынша
мемлекеттiк тапсырысқа ақы төлеу 235137" бағдарламасы алынып тасталсын;
208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
"11012311" деген сандар "11247448" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 31-бағдарламамен толықтырылсын:
"31 Артық қару-жарақ пен әскери техниканы сату бойынша мемлекеттік
тапсырысқа ақы төлеу 235137";
8 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" ішкi функциясында:
230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
41 "Республикалық деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау"
бағдарламасында:
30 "Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтауды республика деңгейінде
субсидиялау" кіші бағдарламасы "250000" деген сандар "128994" деген
сандармен ауыстырылсын;
31 "Астана қаласындағы Қазақстан Республикасының Ұлттық мұражайы"
кiшi бағдарламасында "200000" деген сандар "190000" деген сандармен
ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 32 және 33 кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"32 Алтын және қымбат металдардың мемлекеттiк мұражайы 1906;
33 Тарихи-мәдени құндылықтарды жөндеу-реставрациялау жұмыстарын
жүргiзу 129100".
2) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлiмiнде:
2 "қорғаныс" функционалдық тобында:
1 "Әскери мұқтаждар" iшкi функциясында:
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" әкiмшiсi
және 31 "Артық қару-жарақ пен әскери техниканы сату бойынша мемлекеттiк
тапсырысқа ақы төлеу" бағдарламасы алынып тасталсын;
208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
мынадай мазмұндағы 31-бағдарламамен толықтырылсын:
"31 Артық қару-жарақ пен әскери техниканы сату бойынша мемлекеттiк
тапсырысқа ақы төлеу Мем.тапсырыс";
8 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" iшкi функциясында:
230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгi" әкiмшiсi бойынша;
41 "Республикалық деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау"
бағдарламасы:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года N 1536
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1
апреля 1999 года
Z990357_
"О бюджетной системе" Правительство Республики
Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
декабря 1999 года N 1872
P991872_
"О реализации Закона Республики
Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год" (САПП Республики
Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 530) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 2 "Оборона":
в подфункции 1 "Военные нужды":
гос. учреждение 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
235137" и программу 31 "Оплата государственного заказа по реализации
излишнего вооружения и военной техники 235137" исключить;
по гос. учреждению 208 "Министерство обороны Республики Казахстан":
цифру "11012311" заменить цифрой "11247448";
дополнить программой 31 следующего содержания:
"31  Оплата государственного заказа по реализации излишнего
вооружения и военной техники 235137";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт и информационное
пространство":
в подфункции 1 "Деятельность в области культуры":
по гос. учреждению 230 "Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан":
в программе 41 "Хранение историко-культурных ценностей на
республиканском уровне":
в подпрограмме 30 "Субсидирование на республиканском уровне
организаций по хранению историко-культурных ценностей" цифру "250000"
заменить цифрой "128994";
в подпрограмме 31 "Национальный музей Республики Казахстан в
г. Астане" цифру "200000" заменить цифрой "190000";
дополнить подпрограммами 32 и 33 следующего содержания:
"32 Государственный музей золота и драгоценных металлов 1906;
33 Проведение ремонтно-реставрационных работ историко-культурных
ценностей 129100";
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 2 "Оборона":
в подфункции 1 "Военные нужды":
гос.учреждение 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан" и программу 31 "Оплата государственного заказа по реализации излишнего вооружения и военной техники Гос.заказ" исключить;
по гос. учреждению 208 "Министерство обороны Республики Казахстан":
дополнить программой 31 следующего содержания:
"31 Оплата государственного заказа по реализации излишнего вооружения
и военной техники Гос. заказ";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт и информационное
пространство":
в подфункции 1 "Деятельность в области культуры":
по гос.учреждению 230 "Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан":
программу 41 "Хранение историко-культурных ценностей на
республиканском уровне":

мынадай мазмұндағы 32 және 33-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"32 Алтын және қымбат металдардың мемлекеттiк мұражайы ұстау;
33 Тарихи-мәдени құндылықтарды жөндеу-реставрациялау жұмыстарын
жүргізу Мем.тапсырыс".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Балабекова Г.Г.

дополнить подпрограммами 32 и 33 следующего содержания:
"32 Государственный музей золота и драгоценных металлов Содержание;
33 Проведение ремонтно-реставрационных работ историко-культурных
ценностей Гос.заказ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А,
Польский В.Ф.)