Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 сәуірдегі N 368 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 17 қазан N 1551. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 25 наурыздағы № 160 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.03.2022 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік
ономастика комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы
21 сәуірдегі N 368
P980368_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы,
1998 ж., N 12, 99-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшадағы:
1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік ономастика
комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Айталы - Қазақстан Республикасының
Амангелді Әбдірахманұлы Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Арын - Қазақстан Республикасының Білім
Ерлан Мұхтарұлы және ғылым бірінші вице-министрі
Бәкір - Қазақстан Республикасының
Әбдіжәлел Қошқарұлы Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Гурский - "Казахстанская правда" республикалық
Анатолий Степанович газеті" ААҚ-ның президенті
(келісім бойынша)
Жолдыбаев - "Қазкартография" мемлекеттік
Қадыржан Жұмабайұлы қазыналық кәсіпорнының директоры
(келісім бойынша)
Ким - Қазақстан Республикасының Әділет
Георгий Владимирович вице-министрі
Қамзабекұлы - Л.Гумилев атындағы Еуразия
Дихан университетінің кафедра
меңгерушісі, филология
ғылымдарының кандидаты
(келісім бойынша)
Құл-Мұхамед - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Әбірарұлы Парламенті Сенатының Әлеуметтік-
мәдени даму жөніндегі комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Оспанов - Қазақстан Республикасы Жер
Бақыт Сағындықұлы ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігінің төрағасы
Рябченко - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі Ішкі саясат
департаментінің директоры
Щеголихин - Қазақстан Республикасының
Иван Павлович Парламенті Сенатының депутаты
(келісім бойынша);
2) Ә.Қ.Ахметов, А.П.Гаркавец, Н.С.Бектұрғанов, А.П.Горбунов,
У.Қалижанов, К.С.Матыжанов, В.Ф.Михайлов көрсетілген құрамнан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 года N 368
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2000 года N 1551. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2022 года № 160.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.03.2022 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21
апреля 1998 года N 368
P980368_
"О Государственной ономастической комиссии
при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан,
1998 г., N 12, ст. 99) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
1) ввести в состав Государственной ономастической комиссии при
Правительстве Республики Казахстан:
Айталы Амангельды - депутата Мажилиса Парламента Республики
Абдрахмановича Казахстан (по согласованию)
Арына Ерлана - первого вице-Министра образования и
Мухтаровича науки Республики Казахстан
Бакира Абдижалела - депутата Мажилиса Парламента Республики
Кошкаровича Казахстан (по согласованию)
Гурского - президента ОАО "Республиканская газета
Анатолия Степановича "Казахстанская правда" (по согласованию)
Жолдыбаева - директора государственного казенного
Кадиржана Жумабаевича предприятия "Казкартография" (по
согласованию)
Кима Георгия - вице-Министра юстиции Республики
Владимировича Казахстан
Камзабекулы Дихана - заведующего кафедрой Евразийского
университета имени Л.Гумилева, кандидата
филологических наук (по согласованию)
Кул-Мухамеда - Председателя Комитета по социально-
Мухтара Абирарулы культурному развитию Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Оспанова - Председателя Агентства Республики
Бахыта Сагындыковича Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Рябченко - директора Департамента внутренней политики
Олега Григорьевича Министерства культуры, информации и
общественного согласия Республики
Казахстан
Щеголихина - депутата Сената Парламента Республики
Ивана Павловича Казахстан (по согласованию);
) вывести из указанного состава Ахметова А.К., Гаркавца А.П.,
Бектурганова Н.С., Горбунова А.П., Калижанова У., Матыжанова К.С.,
Михайлова В.Ф.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А,
Польский В.Ф.)