Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 29 сәуірдегі N 688 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 19 қазан N 1567
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Германия Федеративтік Республикасында Қазақстан Республикасының меншігіне жылжымайтын мүлік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 29 сәуірдегі N 688 P970688_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
"Қазақстан Республикасының меншігіне: Рюстерналлее, 18, Берлин-Вестенд мекен-жайы бойынша бұрын сатып алынған ғимаратты сатып, аталған жылжымайтын объектіні сатудан түскен қаражатты кейін, Қазақстан Республикасы Елшілігі офисін орналастыру үшін, Қазақстан Республикасының меншігіне Германия Федеративтік Республикасының жаңа астанасындағы: Норденштрассе, 14-15, Берлин-Панков мекен-жайы бойынша ғимарат сатып алуға бағыттауға рұқсат етілсін" деген сөздер "Төменде көрсетілген жылжымайтын объектілерді сатудан алынған ақшаны кейіннен Қазақстан Республикасының меншігіне Германия Федеративтік Республикасының жаңа астанасында: Қазақстан Республикасы Елшілігінің офисін орналастыру үшін - Норденштрассе, 14-15, 13156 Берлин-Панков; Қазақстан Республикасының Германия Федеративтік Республикасындағы Елшісінің резиденциясына арналған - Маяковскийринг 5-7, 13156 Берлин мекен-жайлары бойынша ғимараттарды сатып алуға жұмсайтын болып, Қазақстан
Республикасының меншігіне Рюстерналлее, 18, 14050 Берлин; Энглераллее, 27,
Берлин; Луизенштрассе, 116, Бонн мекен-жайлары бойынша сатып алынған
ғимараттарды сатуға рұқсат етілсін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Шарипова М.Е.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1997 года N 688
Постановление Правительства Республики Казахстан 19 октября 2000 года N 1567
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1997 года N 688 P970688_ "О приобретении недвижимого имущества в Федеративной Республике Германии в собственность Республики Казахстан" следующее изменение:
слова "приобретенного в собственность Республики Казахстан здания по адресам: Рюстерналлее, 18, Берлин-Вестенд, с последующим направлением средств, полученных от реализации вышеуказанного объекта недвижимости, на приобретение в собственность Республики Казахстан здания в новой столице Федеративной Республики Германии по адресу: Норденштрассе, 14-15, Берлин-Панков для размещения офиса Посольства Республики Казахстан" заменить словами "приобретенных в собственность Республики Казахстан зданий по адресам: Рюстерналлее, 18, 14050 Берлин; Энглераллее, 27, Берлин; Луизенштрассе, 116, Бонн, с последующим направлением денег, полученных от реализации вышеуказанных объектов недвижимости, на приобретение в собственность Республики Казахстан зданий в новой столице Федеративной Республики Германии по адресам: Нордендштрассе, 14-15, 13156 Берлин-Панков для размещения офиса Посольства Республики Казахстан; Маяковскийринг, 5-7, 13156 Берлин для резиденции Посла Республики
Казахстан в Федеративной Республике Германия".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)