Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 наурыздағы N 410 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 13 қараша N 1702
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" акционерлік қоғамы туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 наурыздағы N 410
P970410_
қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтың бесінші абзацы алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
"Ембімұнайгаз" АҚ                              85
"Теңізмұнайгаз" АҚ                             85"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақойл-Ембі" АҚ                             85";
"Теңізмұнайгаз-Тельф" ЖШС                      69
"Атырау МӨЗ" АҚ                                53,1"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақойл-Тельф" ЖШС                           69
"Атырау МӨЗ" АҚ                                41";
"Тұран-Петролеум" ЖШС                          25
"Тасболат Ойл девелопмент" ЖШС                 50
"Армакс" ЖШС                                   30"
деген жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ақсайгазсервис" ААҚ                           82,4".
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі көрсетілген қаулының 2-қосымшасында көзделген акционерлік қоғамдар қосымшасында көзделген акционерлік қоғамдар акцияларының мемлекеттік пакеттеріне иелік ету, пайдалану және басқару жөніндегі
құқықтарды "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" жабық акционерлік
қоғамының заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне беруін
қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1997 года N 410
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1702
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24
марта 1997 года N 410
P970410_
"Об акционерном обществе "Национальная
нефтегазовая компания "Казахойл" следующие изменения и дополнение:
1) абзац пятый пункта 1 исключить;
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"АО "Эмбамунайгаз"                               85
АО "Тенгизмунайгаз"                             85"
изложить в следующей редакции:
"АО "Казахойл-Эмба"                              85";
строки:
"ТОО "Тенгизмунайгаз-Тельф"                      69
АО "Атырауский НПЗ"                              53,1"
изложить в следующей редакции:
"ТОО "Казахойл-Тельф"                            69
АО "Атырауский НПЗ"                              41";
строки:
"ТОО "Туран-Петролеум"                           25
ТОО "Тасбулат Ойл девелопмент"                   50
ТОО "Армакс"                                     30"
исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"ОАО "Аксайгазсервис"                            82,4".
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить передачу закрытым акционерным обществом "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан прав по владению, пользованию и управлению государственными пакетами акций акционерных обществ, предусмотренных в
приложении 2 к указанному постановлению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)