"Жарлыкөл" аңшылық шаруашылығын беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 17 қараша N 1725
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетi белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасына (келiсiм бойынша) "Жасыл аймақ" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының "Жарлыкөл" аң шаруашылығын берсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс
Басқармасымен (келiсiм бойынша) бiрлесiп, осы қаулыдан туындайтын қажеттi
шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О передаче охотничьего хозяйства "Жарлыколь"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 1725
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан передать в установленном порядке Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) охотничье хозяйство "Жарлыколь" Республиканского государственного предприятия "Жасыл аймак".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан совместно с Управлением Делами Президента
Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры,
вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)