Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 21 қараша N 1743
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы Сот шешiмiн орындау үшiн және "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 қарашадағы Z990473_ Заңына, "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 P991408_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Заттай мүлiктер бергенi үшiн қарызды өндiрiп алу туралы Астана қаласы Алматы аудандық сотының 2000 жылғы 11 қыркүйектегi шешiмiн орындау үшiн, соттар шешiмдерi бойынша Үкiметтiң және орталық атқарушы органдардың мiндеттемелерiн өтеуге 2000 жылға арналған республикалық
бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен, Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Республикалық
ұланына 1224000 (бiр миллион екi жүз жиырма төрт мың) теңге бөлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2000 года N 1743
Во исполнение судебных решений и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 ноября 1999 года Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 P991408_ "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Республиканской гвардии Республики Казахстан 1224000 (один миллион двести двадцать четыре тысячи) тенге из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на погашение обязательств Правительства и центральных исполнительных органов
по решениям судов, для исполнения решения суда Алматинского района
г. Астаны от 11 сентября 2000 года о взыскании долга за поставку вещевого
имущества.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)